Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?

Şike davasında da Lig Tv iptal edilsin denilmişti,

aksine LigTv artışı yaşandı...

Bu forum portalı anasayfasında, Digiturk reklamı yapıldı...

O zamanlarda böyle bir birliktelik yaşanmadı, şimdi hiç yaşanmaz...

Ben, Galatasaray taraftarının asla bir Fener taraftarı birlikteliği yaşatamayacağını,

TT Arena Stat açılışında anladım. Nasıl taraftarın bölük pörçük hareket ettiğini...

arkadaslar bunu organize birsekilde yaparsak faydasi olur.bizim bu site ve digerleri vede ultraslan gibi.facebookta falan paylasmaliyiz.nekadar ciddi oldugumuzu digitürk görmeli.modlar birseyler hazirlar

Ligtv üyeliğini iptal edince ne olacak ? Maçları ev yerine kahve, cafe yada barda izleyince ne olacak ? Gene ligtv kazanacak....İnternetten korsan izleyelim diyorsanız, bu ligtv ye darbe olabilir ama site link vermeye karşı. :)

Önce siteyi ikna edin :)

Bu seneki tutum ve davranışları çok antipatimi kazandı, ay sonuna iptali verdim. Defolsun gitsinler türk futbolunun katilleri.

Ligtv üyeliğini iptal edince ne olacak ? Maçları ev yerine kahve, cafe yada barda izleyince ne olacak ? Gene ligtv kazanacak....İnternetten korsan izleyelim diyorsanız, bu ligtv ye darbe olabilir ama site link vermeye karşı. :)

Önce siteyi ikna edin :)

bir sürü yolu var, bi çok korsan site var

buyuk bir organizasyon olursa iptal ederim ama boyle tek tuk iptalle bi sey olmaz, o yuzden dusunmuyorum.. Galatasaray'i izlemek benim icin bi tutku sonucta.. evimin rahatinda, ayaklari uzatip izlemek varken bu dakkadan sonra kahve koselerinde v.s. izleyemem..

ama basta da dedigim gibi saglam bi organizasyon olursa ve yuzbinlerce kisinin birden iptal etmesine sebep olabilirsek kesinlikle destek olurum..

Mayıs sonu benim de taahhütüm bitiyor. Kesinlikle Lig TV' yi iptal edicem. Giriş paketine düşüreceğim ve sadece basketbol maçlarını alacağım. Bunu geçen haftalarda arayan müşteri temsilcisine de anlattım. Şikecileri ölesiye savunuşunu dinlemenizi isterdim.

---

Yüzbinlerce kişi diye bir şahıs yok...

Yüzbinler seninle, benimle , onunla oluyor...

Klasik bir laf olacak ama; " Sen yapmazsan, ben yapmazsam, o yapmazsa nasıl toplanacak o yüzbinler... "

buyuk bir organizasyon olursa iptal ederim ama boyle tek tuk iptalle bi sey olmaz, o yuzden dusunmuyorum.. Galatasaray'i izlemek benim icin bi tutku sonucta.. evimin rahatinda, ayaklari uzatip izlemek varken bu dakkadan sonra kahve koselerinde v.s. izleyemem..

ama basta da dedigim gibi saglam bi organizasyon olursa ve yuzbinlerce kisinin birden iptal etmesine sebep olabilirsek kesinlikle destek olurum..

Yalnız bu play-off saçmalığında Digiturk ve MAA kadar bu aptalca olayı tahkime, mahkemeye taşımayan, sesini çıkartmayan, hiç bir yaptırım uygulamadan olan biteni seyirci gibi seyreden yönetimimizin de payı yok değil!!

arkadaşlar size katılamıycam . sezon başında play off oynanacağı belliydi. evet lig tv için oynanıyor bu maçlar. dolayısıyla kulüplere paralar aksın diye. fenere yenildik diye lig tvyi neden iptal ediyoruz. ayı volkanın üstüne ve auta 27 kalitesiz şut çeken futbolcularımızın hiç mi suçu yok. pozisyon yokken gol yiyen ujfalusi semih muslera üçlüsünün . lig tvyle ne alakası var. sahada işi çok rahat bitirebilirdik. diğer bahsettiğiniz lig tv , medya, federasyon, hakemler bunlar feneri itiyor doğru.lig tv ticari bir kuruluş karını düşünüyor. zaten herkez parayı düşünüyor. ahlaksızlık diz boyu. hayır ne bekliyorsunuz ki lig tvden. paranın futboldan daha önemli olduğu bu yıl defalarca ispatlandı.

iptal ettirmeyen GS lıyım demesin

Uygun durumda olan,sözleşmesinin sonuna gelmiş olanlar için konuşursan bu doğru olurda,benim gibi tahüdü devam eden adamlar için bu laf doğru olmaz.

Tayüdün sonuna kadarki ücreti karşılayan varsa hemen iptal ettirim,ancak burda zararlı olacak benim digitürk değil.SOnuçta tüm parayı birden vermiş olacaz

Uygun durumda olan,sözleşmesinin sonuna gelmiş olanlar için konuşursan bu doğru olurda,benim gibi tahüdü devam eden adamlar için bu laf doğru olmaz.

Tayüdün sonuna kadarki ücreti karşılayan varsa hemen iptal ettirim,ancak burda zararlı olacak benim digitürk değil.SOnuçta tüm parayı birden vermiş olacaz

yok öyle bişey. ben de taahhütle film paketi aldım. iptal ettirdim sadece önceden aldığım indirimleri geri istediler. taahüdün devamı falan alınmıyor.müşteri hizmetlerini ara sor.

arkadaşlar size katılamıycam . sezon başında play off oynanacağı belliydi. evet lig tv için oynanıyor bu maçlar. dolayısıyla kulüplere paralar aksın diye. fenere yenildik diye lig tvyi neden iptal ediyoruz. ayı volkanın üstüne ve auta 27 kalitesiz şut çeken futbolcularımızın hiç mi suçu yok. pozisyon yokken gol yiyen ujfalusi semih muslera üçlüsünün . lig tvyle ne alakası var. sahada işi çok rahat bitirebilirdik. diğer bahsettiğiniz lig tv , medya, federasyon, hakemler bunlar feneri itiyor doğru.lig tv ticari bir kuruluş karını düşünüyor. zaten herkez parayı düşünüyor. ahlaksızlık diz boyu. hayır ne bekliyorsunuz ki lig tvden. paranın futboldan daha önemli olduğu bu yıl defalarca ispatlandı.

1. klüpler ceza alacaklar diye (özellikle küme düşme) plaf off çıkarıldı ve diğer klüpler (Gs gibi) nasıl olsa ceza verilecek diye play offa itiraz etmediler.

2. bu play off olmasaydı çoktan şampiyonduk bilmem farkında mısın

3. bu play off gelmesinin en büyük nedeni yayıncı kuruluş yani ligtv dir. zaten onlar istediler küme düşme olursa biz çekiliriz diye.

Ettirmek istemiyosan ettirme ama buna kılıf arayacam derken Gs nin yenen hakkını görmezden gelirsen senin Gs liliğinden şüphe ederim.

bugün eniştemin lig twsini iptal ettirdik el birliğiyle hayırlı olsun...

---

Yüzbinlerce kişi diye bir şahıs yok...

Yüzbinler seninle, benimle , onunla oluyor...

Klasik bir laf olacak ama; " Sen yapmazsan, ben yapmazsam, o yapmazsa nasıl toplanacak o yüzbinler... "

Bu kafayla bizden bi m.ok olmaz

Üst Alt