Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Amaçları türk futbolunu fenerbahçe ekseninde döndürmek isteyen bir kuruluşu izlemeyi artık kendime yakıştıramıyorum , siz nasıl düşünürsünüz beni çok da alakadar etmez ama benim için esas olan ARMA'mımaza yapılan saygısızlığa karşı dik durmakdır .

Dileyen hastag'la destek verebilir #LigtvlerIptal

Not : Amacım Fenerbahçe düşmanlığı yapmak kesinlikle değil sadece DÜRÜSTLÜK

Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?

bende var lig tv. bu sene şampiyon olamazsak zaten taahhüt cezasını öder gene de iptal ederim.

hala lig tv'si olan varsa , o ölen genç çocuğu düşünsünler , hepsi lig tv'nin para için yaptığı bu saçma sistemin "heyecan"ın sonucu.. o çocuğu düşündükten sonra vicdanları rahat ediyorsa iptal ettirmesinler

ne LIGTV yaaa herkes gibi ilegal bakin akilli olun....

İptal ettirin, gidin maçlarımızı cafelerde izleyin. Bu Play-off saçmalığı yüzünden 1 renktaşımız vefat etti, 1 tane de ölümden dönen taraftar var. Yazık çok yazık.

Güzel bir konu başlığı.Umarım amacı doğrultusunda gereken hassasiyet gösterilir.

Şuan için iptal ettirmedik uzun senelerdir evde Digiturk var , evde rahatça HD maç izleyebiliyoruz ama bu sezon şampiyon olamazsak iptal ettireceğiz! Bir kaç kez iptal ettirme noktasına geldik ama adamlar ne yaptı etti kapattırmadı , paragözler.

kapatın bir darbeden bizden yesin şeref yoksunları benden zokayı yedikten sonra süper final için ne mesaj ne aram yaptılar.

-------

Kaldırmışem gardaşşşşşş...

Kurmuşem Türksat çanağımı, sonra birde almışem Tivibu 'mu...

Nörecem la Digitürk'ü Acıtürk'ü............

Üst Alt