Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

Cevap: Hala Rijkaard'a laf edenler, çılgın mısınız ?

Kesinlikle suç yönetimdedir. Halen gerekli yerlere transfer yapılmadı.

Koskoca kariyerini kullanarak nasıl bu yönetime transfer yaptıramıyorsun eleştirisi bile çok önemlidir.

Evet sivassporun kadrosu bizden çok iyi.O yüzden mesut bakkal çok şanslı.Total futbol devrimi olacak az sabır..

Sende olmasan ne yapariz Emir kardes... Senin su yazdiklarini binlerce kisi söylüyor..!!

Kalli aynı adamlarda şampiyon oldu. Skibbe daha güzel futbol oynattı. Ondan öncesine gitmeye gerek yok. Eleştirdiğimiz budur. Adamlar yapamıyor işte, diretme 4-3-3 diye. Malzemene göre taktik kur. Ve gelişme olsun biraz, birazcık ilerleme görmek istiyorum ne olursa olsun. Geçen seneki Sivas deplasman maçından farkı nedir onu söyleyin? Susacağım.

İşin garibi geçen seneki kadro kalitesi bu senekinden kat kat daha iyiydi...

Bir takım yeni sezona nasıl girer,kadro kalitesini arttırarak bizdeyse tam tersi...

Rijkaard'a tek konuda kiziyorum. Neden Sarp ile Ayhani tercih ediyorsun hoca ? Transfer yapmiyorlarsa koy Cumhur'u, Musa'yi oynasinlar. Kaybediyorsak bunlarla kaybedelim. Bugun oynayan takimin gecen seneden farki ne ? ayni adamlarla gecen sene denedin olmadi.

Rijkaard'a tek konuda kiziyorum. Neden Sarp ile Ayhani tercih ediyorsun hoca ? Transfer yapmiyorlarsa koy Cumhur'u, Musa'yi oynasinlar. Kaybediyorsak bunlarla kaybedelim. Bugun oynayan takimin gecen seneden farki ne ? ayni adamlarla gecen sene denedin olmadi.

Bu maç için Ayhan ve Sarp'a laf atmayın bari tek adam akıllı oynayan adamlardı .

HEmen yarın yada pazartesi günü trasnferler yapılıp haftasonu bursa maçında oynamalı..Ben bu adamlara bir maç daha katlanamam..

Biraz hırs azim de olacak Takımda inanılmaz bir rahatlık var 2006 daki kadro bundan daha kötüydü ama 83 puan topladık Sabır sabır sabrettikte bırak şampiyonluğu artık Şampiyonlar Ligine gidemiyoruz Kökten değişim şart Ayhan Barış Mustafa Serdar Hakan.... bunları takımdan şutlayacaksın artık Her geçen sene kötüye gidiyoruz Ortasaha yok defans yok hücum yapamıyoruz Nereye kadar

Kalli aynı adamlarda şampiyon oldu. Skibbe daha güzel futbol oynattı. Ondan öncesine gitmeye gerek yok. Eleştirdiğimiz budur. Adamlar yapamıyor işte, diretme 4-3-3 diye. Malzemene göre taktik kur. Ve gelişme olsun biraz, birazcık ilerleme görmek istiyorum ne olursa olsun. Geçen seneki Sivas deplasman maçından farkı nedir onu söyleyin? Susacağım.

+1905.

Aynen katılıyorum. Yazık günahtır bu taraftara. Kimsenin taraftarı kandırmaya hakkı yok. Şu anki Galatasaray yönetimin çok arkasında durdu bu taraftar. Ama bu sene ne yapacaklarını şaşırdılar. Edebiyat yaparak taraftarları kandırma fikrinden bir an önce vazgeçsin yönetim. Gayet aklı başında bir taraftar kitlesi var bu takımın. Neyin ne olduğunu çok iyi görebiliyoruz.

Sezon başından beri gram ilerlemeyen bir kadro var elimizde. Üstelik elimizdekileride har vurup harman savuruyoruz. Galatasaray tarihinin en yüksek karını yaptık diyorsunuz. Daha bitmemiş stada kaç milyon dolarlık reklam alıyorsunuz. İsim hakkını falan devrediyorsunuz. Localarını VİP koltuklarını satıyorsunuz. Riva projesi diyip duruyorsunuz. Markalarımızla daha güçlüyüz diyorsunuz. GSStore en parlak dönemini yaşıyor neredeyse. Aslentepe kombineleri bugün çıksa hemen tükenecek. Halen daha bize para yok diyorsunuz. Ben artık inanmıyorum bu para yok, 2012 kriterleri gibi palavralara. Maden var böyle bir kriter sadece bizim içinmi var. Karşı tarafın bizden fazla olan yanı nedirde adamlar gözlerini kıpmadan 10 Milyon vs vs gibi rakamları oyunculara bir anda verebiliyorlar. Yani demek istediğim Mali yapı falan hikaye anlatmasınlar taraftara. Zaten işin bu kısmı biz taraftarlarıda pek ilgilendirmiyor. Mali yapı falan yönetimin işi. Biz sahada güzel futbol oynayan bir takım görmek istiyoruz. Beceriksizler ordusu değil.

Sezon bittiğinden beri ileriye gideceğimize gittikçe geriliyoruz. Gerçekten şaka gibi. Rijkaard gibi dünyaca ünlü hoca ile çalışıyoruz. Ben artık inanıyorumki Rijkaard'ın istediği oyuncular alınmıyor. Rijkaard salak değil ya. Görüyordur oda bizim gördüklerimizi. Adam ne yapsın elindeki bu işte. Yerinde olsam yönetime rest çekerdim. Ya istediği adamları alacaklar, yada bırakın adam gitsin. Kariyerini mahvettiler adamın.

Sezon başında gitmek istediğini her fırsatta dile getiren Servet ilk onbirin değişmez ismi oldu. Geçen sene rotasyonda oynattığımız Ayhan, Sarp, Barış gibi isimler bu sene ilk onbir oyuncumuz oldu yine. Biz ilerlemiyoruz arkadaşlar malesef geriliyoruz. Takımda o kadar çok aksayan bölge var ki, artık kimse Aykut'a Servet'e laf etmiyor. Keşke elimizdeki tek açık onlar olsa diyorum.

Kendimizi kandırmayalım artık. Yönetim bu sene çok hataya düştü. Taraftarı oyuncak ettiler kendilerine.Dünya Kupasının bitmesini bekleyen, Yarı finaller oynanırken oyuncu izliyoruz diyen yönetime sesleniyorum. Hani nerde izlediğiniz adamlar. Bilmem kaç oyuncu alacaz diyip, hatta bir kaçı açıklanmış bile olabilir diyip bizi kandıran adamları şiddetle kınıyorum. Edebiyat yapmayın artık, İcraat yapın!

Gerçi klişe oldu ama Aceleye gerek yok, aceleci davranmıyoruz. Nasıl olsa daha çok süremiz var. Daha çoook takım bize oley çeker bu gidişle.

Macı izlerken bu Galatasaray mı falan oldum top sağ kanata geçince daha bir emin olamadım hala yakıştıramıyorum inanamıyorum Adnan Polat izlerken ne düşündü merak ediyorum.

Rijkaard kime futbol oynamayı ogretir ki ve hala daha onu suclayanlara inanmıyorum maç sonrası eve giderken babamla kavga ettim bu konuda ve sanırım en suçsuzlardan biri bana göre Rijkaard.

arkadaş bu takımda sarp gol atınca yeminle sevinemiyorum, çünkü benim için önemli olan gelecektir. Bazı kendilerini galatasaraylı zanneden arkadaşlar forumdakileri yok transfer taraftarı, yok skor taraftarı olarak nitelendiriyor sürekli. Bu takımda acaba ne görüyolarda böyle isimler koyuyorlar anlamıyorum.

Suç yönetimde adama malzeme veremessen adamda bize güzel futbol veremez.

Üst Alt