Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var !

Haldun Üstünel: Aklımız da bir mevki daha var transfer için, hocamızla konuşucağız son kez. Ona göre tamam yada devam diyeceğiz transfere, önümüzde ki haftasonu belli olur.

Evet renktaşlar hepimizin ortak fikri heralde defans ama bellide olmaz, hangi mevki ve sizce kim dersiniz?

Cevap: Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var!

Bu konuşma sanki direk 11 etkileyecek bir mevki.

Tahminim stoper.

kim olduğunu bilmiyorum ama servetin yanına bir stoper yada sağ bek şart

haldun abi 1 dese de bence yabncı bir forvet ve yabncı bir defans alınabilir. artı bi de sezerle ufuk gelir.:D:D ondan sonra lig oynanmasın zatehn:D kupayı kargoyla göndersinler bize:D:D uefa da yarı finalden itibaren alsınlar bizi:D:D

Transfer yapacagimiz kesin degil

Bu takima cok acil bir stoper lazim

Bence Coloccini:D Ama o bloğun da forvet transferi bitti olayı nasıl balonmuş ortaya çıktı.

Haldun abi sırıtıyordu yıldız bir isim gelirse hiç şaşırmayın

hem sağ bek hemde stoper oynayacak, hem servetin yanında onu ağırlığını kapatabilecek hemde uğur olmadığında bizi sağ bekte sabriden kurtarabilecek ve basında ismi çıkmamış kim var gerçekten aklıma gelmiyor benim :D

İmza töreninde Haldun Üstünel hocamızla bir bölge için görüşüyoruz dedi.Soruyu soran gazeteci hangi mevki diye sorsaydı belki bir ip ucu elde ederdik. Benim şahsi fikrim sağ bek ve stoper oynayabilen biri . Forvet konusuna gelince sanırım Nonda ile devam edeceğiz

%90 stoper . Bu sene kesin şampiyonuz. Adnan Polat , Azizenin laflarını yedirticek :D 3 sene şampıyon olucaklarmıs peh :D:D Bu kadroyla + bıde stoper gelırse 3,4 sene kımse tutamaz bızı, ayrıca avrupa kupasıda beklıyorum

Üst Alt