Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstünel, önümüzdeki hafta sonuna kadar biri stoper biri de forvet olmak üzere iki futbolcuyla Galatasaray'ın Hollanda kampına katılmayı hedeflediğini söylerken "Peşinde olduğumuz iki oyuncuda sona yaklaştık. Ancak neredeyse tüm sülalesini bile ikna etmek zorunda kaldık. Çok yorulduk, ama buna değdi. Biraz daha sabır" dedi.Üstünel, Servet Çetin'le ilgili olarak da "İçimden bir ses bu saatten sonra Servet'in Marsilya'ya transferinin gerçekleşmeyeceğini söylüyor... Keşke bu transfer gerçekleşseydi. Çünkü Servet de gitmeyi çok istiyordu ama olmadı" ifadelerini kullandı.kaynak: https://ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=6&r=1&hid=58159
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkyalnız benim anlamadıgım servet gitmeyecekse neden stoper alıyoruz ki o hakkımızı en zayıf oldugumuz orta sahada kullansak daha iyi olmaz mı ?
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkStoper Türkçe'de defans'in göbegi mi?
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkHer gün transfer haberi beklemekten sıkıldım artık :)
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkVovv :),heycanlandım.Güzel 2 tane transferimiz olacak eminim buna,isim yapmış kişiler olacak bana göre ;):).
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkYine sag gösterip sol kroseyi inidirecek Haldun baba galiba.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkyalnız benim anlamadıgım servet gitmeyecekse neden stoper alıyoruz ki o hakkımızı en zayıf oldugumuz orta sahada kullansak daha iyi olmaz mı ?Bende bunu dusundum ne gerek var servet kalacaksa bu kadar stopere? Ayrica Haldun abi gibi dusunuyorum Servet konusunda . Giderse hayirlisi olur.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkservet gitmicek yani stopere adam almazlar sag beke Neil alinir iki süpriz keske Babel + Biglia olsa veya Emana Ülkerden gelen para beni baya umutlandirdi
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkServet gitmesede defansa kaliteli bir yabancı şart arkadaşlar bence doğru yoldalar.Bekleyelim bakalım 1 ay oldu neredeyse bekliyoruz az daha bekleriz ama iyice sıkılmaya başladım bende.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkServet,Gökhan,emre güngör,emre aşık,semih kaya,murat akça + transferle sıkıntı çekmeyiz artık göbekde herhalde.Yine de sağbek olduğuna inanmak istiyorum.Ve şunu söyliyim o anlaşılan forvet de bomba patlar demedi demeyin.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkServet kalsa bile stopere ihtiyaç var bence.Zaten stoper alıcaz ama byül ihtimalle sağ bekte oynayacak.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkBu haberin bir sevindirici noktasıda Türkspor gene dumur oldu hahahaha :D:D:D:DHani lan transfer görüşmeleri yoktu bu hafta başlayacaktı :D:D:D:DHahahahahaha :D:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt