Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkNeredeyse tüm sülalesini ikna ettik dediğine göre önemli biri olmalı.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkkesin demişmi çok heyecanlandım bütün hafta internetten çıkmam ben
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkStoper koleksiyonu mu? yapıyoruz.Bu takım 2 sezondur sağ bek diye bağrıyor.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkEmana olabilir bence. Malum Kamerunlu. Bu kadar uğraştıklarına göre sülalesi kalabalık birisi sanırım. :)
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkUmarım Owen falan değildir. Şöyle 2 günde bir sakatlanmasın alacakları adam.
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkOwen'a hala dil uzatan arkadaşlar var.Adam son iki sezonda İngiltere gibi bir ligte 60 maça çıkmış. Ne sakatlığından bahsediyorsunuz?
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkBence böyle bir açıklama yapmadı. Videosunu falan gören var mı?
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkvalla kim olucaksa olsun biran önce. yaw spor haberlerinde artık üçüncü sıradan da düştük. biraz önce ntvspor saat başı haberlerini izledim bizim adımız bile geçmedi maalesef:(:( olmuyo böyle..
 
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştıkya arkadaşlar haldun üstünelin böyle bi açıklama yaptığına inancım tam deil.çünkü bu kadar net bi açıklamayı bizim yöneticilerimiz yapmaz.yapsaydı eğer tüm haber sitelerinde verilirdi.ama sadece 2 sitede rastladım ben bu habere.ve aynı yazılar kopyalanmış.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt