Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız


Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızSanıyorum Servet gitmiyor diye hesaplayarak bu transferleri söyledi. Aslında 2 yabancının yanısıra Neil'in gelme ihtimali kuvvetli.Bir de Emre Güngör'ün sağlıklı yaşam seminerine katılması gerçekten manidar olmuş :):p İnşallah emre güngör bu sene banko oynar ve büyük bir sıcrama yapar o cocukda büyük kaptanın gencligini görüyorum
 
Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızSağ bekte Uğur-Sabri-Serkan rotasyonu ile oynayacağız büyük ihtimalle.

Stoperde ise Gökhan-E.Aşık-E.Güngör-Semih rotasyonu ile gideceğiz gibi. Gerekirse M.Topal ve H.Balta da o mevkiye çekilebilir. Ancak yine de 1 yabancı stoper ilaç gibi gelir.Yabanci stoper alacagiz dememis olmasinin bence 2 nedeni olabilir. Ya Servet'in durumu kesin olmadigi icin yerine simdiden birini bakiyormus gib görünmemek icin, ya da coktan bir yabanci stoperle anlasildigi icin. Cünkü kaleci'yi de saymamis, ki bir yabanci kaleci alacagimiz zaten kesin, ya da coktan aldigimiz.
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızBence gelecek oyuncular bonservisiyle: Biglia, Dos Santos

Bonservizsiz: Lucas Neil
 
Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızyabancı stoper yok mu?! :confused:servet varken de stopere ihtiyaç vardı servet gitti gökhan geldi halledilmiş mi oldu şimdi defans? emre güngör, gökhan zan her an sakatlanabilir. emre aşık görev verildiğinde en iyisini yapar ama yılda 10-15 maçı geçmemeli, 4-5 maç üstüste oynarsa sırıtıyor. semih-murat ise daha genç ve tecrübesizler. ayrıca semih'in de sakatlık konusunda parlak bir geçmişi yok henüz 18 yaşında olmasına rağmen. bu defans hattı türkiyede bile vasatın altında kalıyor, yetersiz! eğer bu defans hattına güvenerek yola çıkarsak rijkaard'ı maalesef takımın başında uzun süre göremeyeceğiz demektir !! :mad:
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızMoralim bozuldu ya..Gökhan'a güvenip nasıl transfer yapılmaz..Mükemmel işlere imza atıyor yönetim..
 
Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızyönetim yabancı stoper almayı düşünmüyor heralde!!! bence servet giderse mutlaka kaliteli bir yabancı stoper şart! ayrıca lincolnün satılması lazım...1-leo franco

2-linderoth

3-nonda

4-kewel

5-baros

6-lincoln

7-yabancı orta saha

8-yabancı forvetuc yabanci santrofor olmaz nonda kesin gidecek
 
Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızorta saha cok önemli keza forvet.. defansda genc oyuncularında katılımı ile bir bolluk olabilir ama orta sahaya EMANA şart...

orta sahada yabancı linderoth var şimdilik zaten, eğer o gönderilmezse başka bir orta saha'ya gerek yok. tobi eğer sağlamsa takımda tutulur (sağlam bir linderoth bu ligin en iyi ön liberosudur), eğer yok hazır bulunmazsa, pujol'un testlerini geçemezse yollar ayrılır zaten tobi'yle. o zaman yerine bir orta saha şart olur işte. ama bu şartlarda yabancı stoper şart emana değil.
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızBu haber bence yalan. Üstünel'in pek konuşma tarzına benzemiyor. Bazı arkadaşlar hemen umutsuzluğa kapılmış..
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızbu haberin gerçekçiliği yüzde yüz doğru mu? yani videosu falan var mı üstünelin konuşurken yoksa bu da rijkaard haberleri gibi kolpa mı? ben inanamıyorum çünkü yönetimin böyle bir hataya düşeceğini ...
 
Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagızorta sahada yabancı linderoth var şimdilik zaten, eğer o gönderilmezse başka bir orta saha'ya gerek yok. tobi eğer sağlamsa takımda tutulur (sağlam bir linderoth bu ligin en iyi ön liberosudur), eğer yok hazır bulunmazsa, pujol'un testlerini geçemezse yollar ayrılır zaten tobi'yle. o zaman yerine bir orta saha şart olur işte. ama bu şartlarda yabancı stoper şart emana değil.değildir keza kendileri artık 30 u devirmiş son iki yılı sakat gecmiş bir oyuncudur üstelik sakatlı kemik büyümesidirki bunun şakası yoktur ... kendisinin kadroda tutulması abesle iştigaldir vede orta sahamız cok zayıfdır, zaten orta saha kuvvetli değilse ne forvet nede defans işe yarar..

emana şarttır bu takıma...
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızGalatasaray'da kimseye haber vermeden ülkesinden dönmeyen Lincoln'e kimsenin ulaşamadığı belirtildi. Sarı kırmızılı yöneticiler "Hem gelmiyor, hem de haber bile vermiyor. Arıyoruz, bulamıyoruz. Cezası için taksimetre çalışmaya başladı... Gereken fazlasıyla yapılacak... Bir de Rijkaard'ın şu andaki sisteminde nasıl yer bulacak merak ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

Böyle bi cümleyi bırakın Galatasaray gibi dev bir kulübün yöneticisini,amatör kümenin içindeki spor takımının yöneticisi bile konuşmaz...
 
Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağızhaber_ic_154558.jpg
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt