Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, bundan sonra hangi mevkilere kaç transfer yapacaklarını açıklarken; Gökhan Zan transferi hakkında da konuştu.

Üstünel "Transferi daha bitirmedik. Biri orta saha, biri de santrfor olmak üzere iki yabancı transferi daha yapacağız" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın dostu olduğunu belirten Üstünel, "Gökhan transferi nedeniyle bana kırıldı. Ancak biz kural dışı hiç bir şey yapmadık. Hatta Gökhan ile belki tekrar anlaşmak isterler diye bir hafta, 10 gün bekledik. Gökhan da bekledi. Sonra kimse kendisini aramayınca gelip bize sözleşme imzaladı" ifadelerini kullandı.

Marsilya'nın ısrarla istediği Servet Çetin'in transferine henüz son noktanın koyulmadığını belirten Üstünel, "Her an bir aksilik de çıkabilir. Ancak bir kaç gün içinde durum netleşir" diye konuştu.

Galatasaray'da kimseye haber vermeden ülkesinden dönmeyen Lincoln'e kimsenin ulaşamadığı belirtildi. Sarı kırmızılı yöneticiler "Hem gelmiyor, hem de haber bile vermiyor. Arıyoruz, bulamıyoruz. Cezası için taksimetre çalışmaya başladı... Gereken fazlasıyla yapılacak... Bir de Rijkaard'ın şu andaki sisteminde nasıl yer bulacak merak ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

Galatasaraylı futbolcuların sağlık kontrollerine bugün de devam edilirken, Emre Güngör ve Barış Özbek sağlıklı toplum projesinin tanıtım toplantısına katıldılar.

Kaynak: https://www.spor3.com/news_detail.php?id=483248

Cevap: Haldun Üstünel Acıkladı: 2 yabancı alacagız

Transfere daha baslamadiniz ki bitirin.:D Servet'in gitmemesi durumunda bu sayi 2 olur heralde. Giderse 1 tane yabanci stoper de alinacaktir. Kaleci ise bitirilmis belli ki!

eger 2 yabancı ile transferi bitiriceksek bunların ortalama fiyatları 8-9 milyon euro olsa

2 saglam isim gelebilir ?

forvetten cok ortasaha ismini merak ediyorum ?

Sağ bekte Uğur-Sabri-Serkan rotasyonu ile oynayacağız büyük ihtimalle.

Stoperde ise Gökhan-E.Aşık-E.Güngör-Semih rotasyonu ile gideceğiz gibi. Gerekirse M.Topal ve H.Balta da o mevkiye çekilebilir. Ancak yine de 1 yabancı stoper ilaç gibi gelir.

orta saha cok önemli keza forvet.. defansda genc oyuncularında katılımı ile bir bolluk olabilir ama orta sahaya EMANA şart...

Kaleci alındı beyler resmi sözleşmesi olan 1 haziran ın bitimini bekliyoruz.

Leo Franko

Babel

Martins

tamamdır. başka adama gerek yok

savunma lazım savunmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,gökhan zanla olcak işmi bu yaaaa

Sağ bekte Uğur-Sabri-Serkan rotasyonu ile oynayacağız büyük ihtimalle.

Stoperde ise Gökhan-E.Aşık-E.Güngör-Semih rotasyonu ile gideceğiz gibi. Gerekirse M.Topal ve H.Balta da o mevkiye çekilebilir. Ancak yine de 1 yabancı stoper ilaç gibi gelir.

yahu yeter artık bu sene ne bilim sol acıktan bozma veya ön liberodan bozma stoperler görmek istemiyorum takımda

alalım adam akıllı bir stoper cok canımız yandı gecen sene belkide uefa'yı elimizle verdik sırf bu yuzden

Sanıyorum Servet gitmiyor diye hesaplayarak bu transferleri söyledi. Aslında 2 yabancının yanısıra Neil'in gelme ihtimali kuvvetli.

Bir de Emre Güngör'ün sağlıklı yaşam seminerine katılması gerçekten manidar olmuş :)

Haldun Üstünel'in alıştığımız taktiklerinden bir tanesi. Ben hiç sanmıyorum orta saha alacağımızı zaten en iyi orta saha bizde var.Stoper ve Sağ bek alınacak yabancı olacak kesinlikle...Medyayı oyalama taktikleri... ;)

yönetim yabancı stoper almayı düşünmüyor heralde!!! bence servet giderse mutlaka kaliteli bir yabancı stoper şart! ayrıca lincolnün satılması lazım...

1-leo franco

2-linderoth

3-nonda

4-kewel

5-baros

6-lincoln

7-yabancı orta saha

8-yabancı forvet

Üst Alt