Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!


Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Bildiginiz gibi 10 dakika önce Keita imzaladi.. Haldün Üsünel en az 1 transfer daha gerceklesecegini söyledi. Hatta 2 olabilirmis.

ve.... 100% yabanci transfer olacakmis..SÜPER!Tam ben konuyu acacaktim renkdas.
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!En az 1 tane dedi,biri kesinlikle yabancı olacak dedi,bence 2 transfer daha yapılır.
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Haldun bizi diskoya götür :D Seviyorum bu adamı. Hep ağzından hayırlı şeyler çıkıyor.
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Ben dinleyemedim.

Yabancı kontenjanını sorunca ne cevap verdi?
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!ooooooooooooo 007 HALDUN ooooooooooooooooooo 007 HALDUN :007::007:
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Kaynak nedir? ben transfer olmayacak diye biliyorum.Kendi ağzından duymadan inanmayın.
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Oley be bugün aldığı en güzel haber bu :) Haldun abi çok güzel konuştu, en sonunda da fenerbahçeye lafı çaktı, Keita'nın hep kapsama alanında olması için GSMobile veriyoruz diye :ka25: Guiza'ya selam olsun :)
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Valla an itibariyle 14 Temmuz'dayız bu zaman kadar transfer olmadıysa demek büyük bir oyuncu peşindeyiz bence..
 
Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!Yerli mi yabancı mı sorusuna kesinlikle yabancı dedi. Bu şu anlama geliyor: ''Anadolu kulüplerinin bir tarafı kalkmasın onlara verecek paramız yok''
 
Üst Alt