Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti !


38420091022.jpgHaldun Üstünel, Futbol A.Ş'deki görevinden istifa gerekçesi olarak "Yeniden yapılanma adına uygulamaya çalışılan idari ve sportif bozuklukları" gösterdiGalatasaray'da beklenen deprem gerçekleşti; Haldun Üstünel Futbol AŞ Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti. Son dönemde özellikle yabancı futbolcu transferinde aktif rol alan, sarı-kırmızılı takıma kazandırdığı yabancı yıldızlarla "Transfer sihirbazı" unvanını alan Üstünel'in sezon tamamlandıktan sonra Futbol AŞ'deki yeni yapılanma sürecinden rahatsız olduğu konuşuluyordu. Yaz dönemindeki transfer faaliyetlerinde aktif rol almayan Üstünel'in hoşnutsuz olduğu yönündeki iddiaları başkan Adnan Polat kabul etmemiş, "O da, bütün şubelerde sorumluluğun profesyonellere teslim edilmesinden yanaydı" diyerek gündemdeki yeni yapılanmayı Üstünel'in istediğini öne sürmüştü. Polat'ın, Üstünel'i yumuşatma çabalarına karşın genç yöneticinin tavrının değişmediği öğrenildi. Üstünel, dün Galatasaray Futbol A Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı'na hitaben şu dilekçeyi yazdı: "Son günlerde yeniden yapılanma adına uygulamaya çalışılan idari ve sportif bozukluklar ve değişikliklere; Bugüne kadar bu camianın içindeki büyüklerimden öğrendiğim Galatasaraylılık ve Galatasaray'ın yazılmamış kurallarına aykırı bulduğum, aynı zamanda genel ve şahsi çalışma prensiplerime de uygun bulmadığım, böylesine yanlış uygulamaların, alınan ve alınacak kararların içinde yer almak istemediğimden, Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliğimden üzülerek de olsa istifa etmem zarureti hasıl olmuştur. İstifamın kabulünü arz ederim."Levent TüzemenSabah - Sihirbaz istifa etti
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa ettiLevent Tüzemen yazdıysa malesef doğru haberdir. Kendisi kongre üyesi yanılmıyorsam. Haydi bismillah.
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa ettiBu kadar dogrular icinde Adnan Polat bu yanlisi nasil yapar aklim almiyor. :42: :42: :42: :42:
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa ettiİşte bu çok kötü oldu :(

Yemişim transferini..İstifası kabul edilmese bile artık hiçbir şey eskisi gibi olamicak malesef..
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa etti (mi ?)Ne zamandan beri istifa metni kulüpten önce gazetelere veriliyor :)
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa etti (mi ?)Yalanlanıcak bir durum yok arkadaşlar Levent Tüzemen ve Bülent Timurlenk boş adamlar değiller..Bunlar Galatasaryın bizden daha çok içinde olan adamlar..
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa etti (mi ?)İstifa kabul edilmez umarım diyeceğim ancak bu dakikadan sonra ne kadar fayda sağlayabilir ki. Olanlar iyi yönde değil.
 
Cevap: Haldun Üstünel istifa etti (mi ?)Bülent Timurlenk'i kaynak göstermeyin arkadaşlar. O da Sabah'ın haberini kaynak göstermiş.Diğer konularda basına inanmayan arkadaşlar nedense bu konuda birden bire, hemencecik inanıvermişler.
 
Üst Alt