Haldun Üstünel geri mi dönüyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel geri mi dönüyor?

Cevap: Haldun Üstünel geri mi dönüyor?

Şunu anlamamız lazım ki, takımın genel anlamda eksikleri varken ve gerek kadro gerek oyun anlamında kötüyken birçok kaliteli oyuncu da kötü oynar veya kötü gözükür. Özellikle takım oyunu içinde etkili olacak adamlar kendilerini gösteremezler. Zamanla da bu durumdan dolayı, özellikle mental olarak çok kuvvetli değillerse, konsantrasyonlarını yitirir ve iyice kötü oynamaya başlarlar. Hele sakatlıklar falan da işin içine girerse bu olayı daha da zorlaştırır. Elano, Kewell gibi adamlarda bu olmuştur. Kadro olarak bariz eksikleri olan ve bu sebeple zaman zaman kötü oyunla kötü sonuçlar alan takımımızda 3 senedir kendini sadece Lincoln, Keita, Arda, biraz Baros, biraz da Kewell'ın gösterebilmesi bundandır. Bireysel yetenekleri ile birşeyler yapabildikleri anda onların iyi oynadığını düşünüyoruz da ondan. Ancak bazı adamlar takımla beraber işlerler, Elano bunun en bariz örneğidir. Ben iddia ediyorum bugün Xavi gibi mükemmel bir takım oyuncusu olan ama fazla bireysel yetenek göterisi yapmayan birini şu kadroya getirsek dahi zamanla kaybolur gider. Elbette yine 3-5 ara pası atar, birşeyler yapar ama gitgide kötü olur ve çok geçmeden "Xavi bitmiş" laflarını duyacağımıza eminim.

haldun üstünel'in yönetimde yer almasını çok isterim ama bu yönetimde değil, aman haldun üstünel sakın bu yönetime girmek gibi bir hata yapma gözünü seveyim

Evet dönecek....ciddi bir şekildede Haldun abinin istekleri yerine gelecek

Haldun Üstünel,Fatih Terim ve Hakan Şükür üçlüsüne emanet edilmeli takım.Tabii birde ciddi bi maddi kaynak bulmamız lazım klübün gelirleriyle bu takımın toplarlanması imkansız

adnan polat taraftar tepkisini dindirmek icin haldun u getirmek istiyor.

Bu üçlüyü unut :) Terim tek patron olmak ister.

Teknik direktör Fatih Terim,yardımcısı Hakan Şükür,yönetim ile takım arasındaki bağlantıyı kuracak adam da Haldun Üstünel neden olmasın ki?SOnuçta Hakan Şükür de Haldun Üstünel de egosu yüksek olan adamlar değil ayrıca Fatih Terimi kabul edecek isimler

Şu adamın kurtarıcı olarak anılmasını anlamak mümkün değil. İyi bir yönetimle gelirse başarılı olur belki ama bundan önce 2 sene yaptıklarıyla neyi başarmış ki bu kadar ümit bağlanıyor.

Dünkü lig tv'deki konuşmaları döneceği yönündeydi, büyük ihtimalle geri dönecek.

Haldun Ustunel ne yapmis da ona bu kadar guveniliyor? Bir kac tane herkezin bildigi oyuncuyu parayi basip almis... Bu mudur yani? Su yaziyi bir okuyun da ondan sonra bir dusunun bakalim bu mudur su anda kulubun ihtiyac duydugu yonetici profili? Eger evet diyorsaniz su anki yonetimi hak ediyorsunuz demektir.

Borges: Haldun Üstünel Yöneticiligi.!

Parayı basmaktan ibaret görmeleli Haldun Üstünel'in başarılarını. Transfere çok para harcamış olabilir ancak, insan ilişkilerini cidden çok iyi biliyor. Gelen futbolcular çok iyi görüşmeler sonucunda geldiklerini defalarca söylediler. Şahsen futbolcu olsam, Adnan Sezgin'in ifadesiz suratını görünce otomatik olarak ön yargı sahibi olurdum kulüp ve Türkler hakkında.

Dönsede kurtaramaz , degisim tepeden baslamali yeni yönetimle gelsin, adami stoch transferinde maymunlugu ettiler bilerek dönmesin.

Parayı basmaktan ibaret görmeleli Haldun Üstünel'in başarılarını. Transfere çok para harcamış olabilir ancak, insan ilişkilerini cidden çok iyi biliyor. Gelen futbolcular çok iyi görüşmeler sonucunda geldiklerini defalarca söylediler. Şahsen futbolcu olsam, Adnan Sezgin'in ifadesiz suratını görünce otomatik olarak ön yargı sahibi olurdum kulüp ve Türkler hakkında.

Insan iliskileri cok iyi oldugu icin oyuncusunu dovuyor ve yabanci-yerli ayrimini tesvik ediyor degil mi? O yaziyi oku tembellik yapma. ;) Adnan Sezgin o olayda yapilmasi gereken profesyonel haraketi yapip oyuncunun gonlunu alip belki TD ile arasini duzeltmeye calisirken Ustunel iceriye girip olmamasi gereken yerde oyuncuyu tartakliyor. Lutfen olaylara biraz daha genis acidan biraz daha bilgili bir sekilde bakmaya calisin. Haldun Ustunel iyi bir yonetici degildir sadece iyi bir is adamidir. Alacagin oyuncuyu tespit eder Haldun'u yollarsin o da gider alir ama daha fazla yetki verirsen olanlar ortada. Alinacak oyuncuyu da Scout ekibi raporlari dahilinde TD ile Sportfi Direktor vermelidir futbolun icinden gelen Almanya'daki gibi sportif direktor.

Şu ortamda, yönetim bu biçimdeyken gelmez diye düşünüyorum.Ama keşke geri dönse çok iyi olur. .(

Üst Alt