Haldun Üstünel Geri mi Dönüyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Geri mi Dönüyor?

haldun-ustunel-adnan-polat-galatasray.jpg

Yeniden seçime girerse, çok güçlü bir ekiple girmeye hazırlanan Adnan Polat dün akşam saatlerinde Haldun Üstünel'le yemek yedi. Taraftarların "sihirbaz" lakabını taktığı Haldun Üstünel ve Adnan Polat yemek çıkışında medyaya açıklama yapmazken, akla hemen Haldun Üstünel geri mi dönüyor, sorusu geldi.

Kaynak: GSC Haber

Cevap: Haldun Üstünel Geri mi Dönüyor?

Adnan Polat bi daha seçilemez ve Haldun Üstünel'de zaten onun listesinden girmez..

حي على الصلاة Hayya alel-salah Haydi namaza

حي على الفلاح Hayya alel-felah Haydi kurtuluşa

Adnan Polat hala idarecilik mi yapmak istiyor. Kendisinin hala kulübün artsüremsel sorunlarına ancak nesnenin elden geldiğinde eksiksiz bir çözümlemesi yapıldıktan sonra ve bunların eşsüremsel olgular gibi dizgisel olarak ele alınmalarını sağlayacak yöntemler geliştirildiğinde çözüleceğini kavrayamamış biri olduğunu düşünüyorum. Yazık

:)

Ne adaylığı ya. Hadi kardeşim hadi allah versin. Bi dahakine bi dahakine

adnan polat aday olmayacak ama ortaya bi baskan adayi cikaracak.

buyuk ihtimalle haldun ustunel de o kisinin listesinde olacak.

Aday olmaya hakkı yokki Polatın , bide olsa bile Haldun reisi getirmekle herşeyi unuturucakmi ?? Yok aradaş ben böyle bi adam görmedim , hep taraftarı nasıl kadırırım bunun peşinde.

Adnan Polat göreve ilk geldiği zamanlarda ki görev seçiminde yaptığı doğruların tamamını son günlerine doğru iyice batırmıştır.Haldun Üstünel gibi bir değer ise sonun başlangıcı erken görüp,bu tür durumların içinde kalmak istemediğinden erken ayrılmıştır aralarından.Açıkçası şimdi yeniden beraber bir yola baş koymalara imkansızdır.

Aday olmaya hakkı yokki Polatın , bide olsa bile Haldun reisi getirmekle herşeyi unuturucakmi ?? Yok aradaş ben böyle bi adam görmedim , hep taraftarı nasıl kadırırım bunun peşinde.

WEBASLAN

Kulübümüzde yönetimin idari açıdan aklanmamasının ardından gözler seçime çevrilmiş durumda. Camia, yönetim kurulunun alacağı seçim kararını beklerken, seçim tarihi de merak konusu... Yeni tüzükte yönetim kurulunun görevlerinin belirtildiği 87. maddenin 22. fıkrası "Genel Kurul tarafından mali ve/veya yönetsel yönden aklanmama durumunda, en geç 30 (otuz) gün içinde Olağanüstü Seçim Genel Kurulunu toplantıya çağırmak" şeklinde.

Bu madde "30 gün içinde ilk toplantı mı yapılır, yoksa 30 gün içinde seçim kararı mı açıklanır?" tartışmasını doğuruyor. Günlerdir kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yapan Başkan Adnan Polat seçimle ilgili son sözünü söyledi. "Kararım için çarşambayı bekleyin" diyen Polat, 6 Nisan tarihinde seçimle ilgili takvimi ve kendisinin seçime girip giremeyeceğini açıklayacak.

Burada Adnan Polat ın kendisinin seçime girip girmeyeceğini ilgili karar var bu ne demek oluo ya Adnan seçime girebilir mi yane :p

Cok bili kirliligi var yalniz bi haber girmez diyor bir haber girer diyor nasil is anlamaidm gitti dogrusu

hic bisey olmaz adnan polat herhalükarda secilemez zaten haldun üstüneli biz taraftarlar cok seviyoruz kongre üyeleri o kadar begendigini sanmiyorum üstüneli

Üst Alt