Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Hakan Şükür de oynamak istiyordu ama ..

Abicim adam daha 31 yaşında 36 yaşında değil.Zorla futbolu bıraktıramazsın ki.Daha dün gördüm bir sonraki dünya kupasında da oynamak isterim dediğini.

Bazı kişilere 30'lu yaşlar çok mu yaşlı geliyor anlamıyorum insan 35'inde bile gençtir yahu,kendisini iyi hissettiği sürece de futbol oynamasına da bir mani yoktur.Bu adamın sakatlığının bu kadar uzun sürmesinde de bizim sağlık kurulunun parmağı var.O yüzden müzmin sakat laflarına karşıyım.Adam öyle ya da böyle birçok maçta 90 dakika oynadı ve hiç sırıtmadı.Kaldı ki gelecek yıl 30 dk oynaması bile yeterli olur bize.+2'de kullanılsın işte

Büyük oyuncu alınması diyordum ama Kewell'ın gideceğini duyduktan sonra öyle bir oyuncu almaları lazım ki aramayalım.Ki bu da çook zor.

Kewell'dan iyisini bulacağımızı hiç sanmıyorum. Onu nasıl gönderirler aklım almıyor. Caner gidecek, Gio büyük bi ihtimalle gidecek ve Arda da gidebilir. Geçen sezon en güvendiğim sol açık bölgesi bu sezon başımıza çok dert olur gibime geliyor. Umarım yanılırım.

İzledik haberi. :sopa:

Adam Kewell'ın adını ağzına almadı bile.

Kewell'ın yaşı itibari ile bilmem ne diye yazmışlar haberde.

Oysa Haldun Abi, formanın hakkını veren oyuncular alacağız,karakterli oyuncular alacağız,ince eleyip sık dokuyacağız dedi.

Geç verilmiş bir karar...Doğru karar...Ama komik bir karar...Uzun uzun yazmaya gerek yok

beklemek lazım lig tv ye bakarsak geçen seneki t.direktörümüz le guendi

mehmet yıldız bizdeydi

kona bizdeydi

sercan bizdeydi

geçiniz..

Yönetim hem kaliteli hemde mucadele eden adam alacaz diyor. Kewell ney ozaman?

Hem çok kaliteli adami yolluyorsun. Winger olarakta sisteme en uygun adam'i yolluyorsun. Gerçi 3 sezonda (yaklasik 110-120 maç) sadece 70 civari maça çikan adamdanda seneye pek hayir gelmez gibi. Karisik duygular içerisindeyim.

Seni hep Bordeaux maçindaki golunle hatirliyacaz daddy cool.

Kewell'ın gideceği nereden çıktı.

Haldun Üstünel Lig tv'ye olan röportajında öyle birşey dememişki.

Yazan şeylerin hepsini aynen söyledi.Ben izledim öğlen Futbol Gündemi programını.Orada gösterdiler videoyu hatta hemen Elano'nun konusuna yazmıştım söylediklerini.

ligtv de dinledim...Yeni sezonda Kewell ile devam etmeyi düsünmüyoruz dedi, hem sakatligi yüzünden hemde yasinin ilerlemis olmasi sebebiyle

hem haberleri takip etmiyorsun sonra da kewellin gidecegi nereden cikti diyorsun.Ilginc...

Yazan şeylerin hepsini aynen söyledi.Ben izledim öğlen Futbol Gündemi programını.Orada gösterdiler videoyu hatta hemen Elano'nun konusuna yazmıştım söylediklerini.

Hayal kırıklığına uğrattınız beni.:(

Kewell'ın ismini duymayınca ümitlenmiştim.=)

ligtv de dinledim...Yeni sezonda Kewell ile devam etmeyi düsünmüyoruz dedi, hem sakatligi yüzünden hemde yasinin ilerlemis olmasi sebebiyle

hem haberleri takip etmiyorsun sonra da kewellin gidecegi nereden cikti diyorsun.Ilginc...

Nereden çıktı dedim,nereden çıkardınız demedim.

İyi oku !

Okuduğunu anlamayan adamlarla uğraşıyoruz ha.

Ayrıca bende lig tv yok maalesef.Sitesinden takip edebiliyoruz.

Kewell umarım başarılı olur.

Veda maçına çıkarmalıydık.

Keşke yeni stadda maça çıksaydı.

Neill'la birlikte oynayamadılar bizde hiç :D

O zaman sayın Üstünel, neden devre arası sözleşmesi askıya alınmadı ve Nonda gönderildi?

Üst Alt