Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

90311b62.jpg

Flaş transferlere rağmen kötü bir sezon geçiren Galatasaray'da Haldun Üstünel merakla beklenen soruların cevabını verdi. Kewell ile ilgili kesin kararı açıklayan Üstünel, yapacakları transfer ve Fenerbahçe'ye verilen ceza hakkında görüş bildirdi..

Devamı GSCimbom Portal'da

Cevap: Haldun Üstünel'den Önemli Açıklamalar

çok sevdik be kewell ama buraya kadarmış :) hagiden sonra efsanem oldu . umarım hep mutlu olur.

gel arasıra çok özletme kendini..

Offff Offffff.....

ağlamak istiyorum, yemin ediyorum ağlamak istiyorum :(

Kewell gitmemeliydi :(

Transferde önceliklerinin, formasının hakkını verecek isimler olduğunu anlatan Üstünel, ''Formasının hakkını veremeyecek hiçbir oyuncu almayacağız. Daha fazla ince eleyip, sık dokuyacağız. Karakterlerine kadar... Hocamızla bu konuyu defalarca konuştuk ve hemfikiriz. Bu doğrultuda çalışacağız'' diye konuştu.

Budur. :yenieek: :tiphat:

Haldun Üstünel´in dediklerinden çıkarttığım Elano´da gönderilecek .

Transferde önceliklerinin, formasının hakkını verecek isimler olduğunu anlatan Üstünel, ''Formasının hakkını veremeyecek hiçbir oyuncu almayacağız. Daha fazla ince eleyip, sık dokuyacağız. Karakterlerine kadar... Hocamızla bu konuyu defalarca konuştuk ve hemfikiriz. Bu doğrultuda çalışacağız'' diye konuştu.

Budur. :yenieek: :tiphat:

Bu kıstası sadece yabancı oyuncularda uygulamaya çalışacaklar sanırım.

yonetim dogruyu buldu sonunda bize tas gibi takim kurun canimizi verelim :animation:

Adam gibi adam Harry Kewell keşke kalsaydı ama yapıcak birşey yok bu saatten sonra. :sad007:

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

Sezon ortasında neden göndermediniz o zaman? Nonda'ya niye kıydınız?

Elano'ya da net bir mesaj var.

Cevap: Haldun Üstünel: "Kewell yeni sezonda olmayacak"

şimdi gideceğine keşke sezon ortasında gitseydi hem nonda gitmezdi hem de ...

Üst Alt