Haldun Üstünel Londra'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Londra'da

Cevap: Haldun Üstünel Londra'da

İngiltere takımındaki fizik üstünlüğü şu an dünyadaki hiçbir milli takımda yok. Afrikalılar bu listede ilk 3'e giremez bence.

1) İngiltere

2) İtalya

3) Almanya

Abicim ben İngiltere milli takımından falan bahsetmiyorum ki:)Ben siyahi bir insanla diğer insanlar arasındaki kıyası söylüyorum sen nereden çıkarttın şimdi bunu anlamadım

Yorum yaparken kendini zor anlatıyor, tamam bende sevmem özellikle Rijkaard'a ettiği laflardan dolayı Ahmet Çakar'ı ama; Chealse: Real Madrid, Milan, Liverpool, ManU, Barcelona, İnter, Ajax gibi takımların yanında takım değildir. Bu konuda haklı Ahmet Çakar.:tiphat:

Yorum yaparken kendini zor anlatıyor, tamam bende sevmem özellikle Rijkaard'a ettiği laflardan dolayı Ahmet Çakar'ı ama; Chealse: Real Madrid, Milan, Liverpool, ManU, Barcelona, İnter, Ajax gibi takımların yanında takım değildir. Bu konuda haklı Ahmet Çakar.:tiphat:

Chelsea dediğin takım bugün Barca'nın bile yapacağı transferleri yapabilir.Zaten geçen sezona kadar her sene transfer şampiyon oluyolardı.Liverpool gibi takımlar ilk önce borçlarını ödesin.

Ajax ile nasıl karşılaştırdın onu da anlamadım.Ajax bizle bile boy ölçüşemez şu an.

Üst Alt