GSC Portal Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor?

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör

Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medyada eski yönetici Haldun Üstünel'in geri dönmesi için harekete geçti. Peki Haldun Üstünel nerede, ne yapıyor?

Sarı kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada Galatasaray'ın eski Futbol Komitesi Başkanı Haldün Üstünel'in yeniden göreve gelmesi için harekete geçti.
Galatasaray'a getirdiği dünyaca ünlü yıldızlarla 'Transfer Sihibirbazı' olarak hatırlanan Üstünel nerede ve ne yapıyor?
Haldun Üstünel nerede, ne yapıyor?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in göreve gelmesinin ardından kulüp üyesi Şükrü Cevheroğlu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Haldun Üstünel'in sarı kırmızılı takıma geri döneceğini ve yurt dışı ilişkilerinden sorumlu olacağını iddia etmişti. Ancak bu iddia gerçekliğe kavuşmadı.

1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Üstünel, vaktinin birçoğunu yurt dışında geçiriyor.

Üstünel, Türkiye'de olduğu vakitlerde de eşine ve kızına vakit ayırıyor.

(goal)

Hakan Duztepe

Aslan Üye
Bu adami bir kismi sihirbaz diyor, bazilari verdigi paralar facia diye kotuluyor.

kim hakli?

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
lincolnu dövdü diyemi reis
:asd: oyle bir olay mi var ilk defa duyuyorum

Cocuklugumuz zordu okulda herkes fenerliydi onlar da bayagi iyiydi bizim tek tuk sampiyonluklarimiz vardi Lincoln, Nonda, Kewell, Baros ve Keita falan hep sayesinde gelmisti diye hatirliyorum

O zamanlar fotomac mi fanatik mi onlardan takip ederdim hep fotosu oluyodu transferlerle

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Linderoth-Lincoln-Baros-Meira-Kewell-Keita-Elano-Nonda-Lucas Neill-Jo-Dos Santos. Kötü anılan adam çok azdır burada. Linderoth'un olayı şanssızlıktı. Meira'dan zarar etmedik, Elano aldığımızdan ucuza gitti ama kimse kötü transfer demedi o dönem. Jo gezme tozma işlerinden dolayı biraz tepki toplamıştı. Harbiden sağlam adamlar hepsi.

Lincoln nöbeti bir başkaydı benim için de. Foruma da o transfer döneminde üye olmuştum. Oğuz Serdar diye fenerli bir admin vardı. Günlerce belki de haftalarca Lincoln nöbeti tutmuştuk. Sonra gelip ilk iki maçta yapıştırmıştı. Ey gidi günler...

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
:asd: oyle bir olay mi var ilk defa duyuyorum

Cocuklugumuz zordu okulda herkes fenerliydi onlar da bayagi iyiydi bizim tek tuk sampiyonluklarimiz vardi Lincoln, Nonda, Kewell, Baros ve Keita falan hep sayesinde gelmisti diye hatirliyorum

O zamanlar fotomac mi fanatik mi onlardan takip ederdim hep fotosu oluyodu transferlerle
tabı reıs haldun ustunelle problemleri olanların nedenlerinden biridir bu
Lincoln bu olayı unutamıyor! - tr.beinsports.com

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
Linderoth-Lincoln-Baros-Meira-Kewell-Keita-Elano-Nonda-Lucas Neill-Jo-Dos Santos. Kötü anılan adam çok azdır burada. Linderoth'un olayı şanssızlıktı. Meira'dan zarar etmedik, Elano aldığımızdan ucuza gitti ama kimse kötü transfer demedi o dönem. Jo gezme tozma işlerinden dolayı biraz tepki toplamıştı. Harbiden sağlam adamlar hepsi.

Lincoln nöbeti bir başkaydı benim için de. Foruma da o transfer döneminde üye olmuştum. Oğuz Serdar diye fenerli bir admin vardı. Günlerce belki de haftalarca Lincoln nöbeti tutmuştuk. Sonra gelip ilk iki maçta yapıştırmıştı. Ey gidi günler...
elano trnasferınde de bı ton hesap kıtap yayınlanmıstı resmı sıteden o dönem gittiğinde
siz zarardayız sanıyorsunuz fakat aslında kardayız manasında :asd:

Murat Durmaz

Parçalı Üye
Fatih Terim-Haldun Üstünel ikilisinin birleşmesi=Ligi bırak Avrupayı domine eden, Cl yarı finalleri Her zaman Cl içinde olan.Ligi saymıyorum bile son 10 maça yedek kadro çıkaracak seviyeye geliriz.Tabi ikisi birleşmeyecek biz de bu şanssızlık varken..

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Adnan Polat aday olacakmış belki çıkar ortaya

Melih Peker

Baba Gündüz
Evet ucuza yapmadı transferleri ama adamın bir classı vardı nöbetleri zevkli ve heyecanlı kılardı.

Resmen bilerek gecenin bir vakti kap bildirimi yaptırıyordu heis , bence burayı da takip ediyordu .

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
GSC Efsanesi
Fatih Terim-Haldun Üstünel ikilisinin birleşmesi=Ligi bırak Avrupayı domine eden, Cl yarı finalleri Her zaman Cl içinde olan.Ligi saymıyorum bile son 10 maça yedek kadro çıkaracak seviyeye geliriz.Tabi ikisi birleşmeyecek biz de bu şanssızlık varken..
Yuh
Abartma

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Üst Alt