Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor?

Lincoln-%C3%9Cst%C3%BCnel.jpg

Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medyada eski yönetici Haldun Üstünel'in geri dönmesi için harekete geçti. Peki Haldun Üstünel nerede, ne yapıyor?

Sarı kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada Galatasaray'ın eski Futbol Komitesi Başkanı Haldün Üstünel'in yeniden göreve gelmesi için harekete geçti.
Galatasaray'a getirdiği dünyaca ünlü yıldızlarla 'Transfer Sihibirbazı' olarak hatırlanan Üstünel nerede ve ne yapıyor?
Haldun Üstünel nerede, ne yapıyor?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in göreve gelmesinin ardından kulüp üyesi Şükrü Cevheroğlu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Haldun Üstünel'in sarı kırmızılı takıma geri döneceğini ve yurt dışı ilişkilerinden sorumlu olacağını iddia etmişti. Ancak bu iddia gerçekliğe kavuşmadı.
57238293c03c0e5bf8cc2fd7.jpg

1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Üstünel, vaktinin birçoğunu yurt dışında geçiriyor.

Üstünel, Türkiye'de olduğu vakitlerde de eşine ve kızına vakit ayırıyor.

(goal)

lincolnu dövdü diyemi reis

:asd: oyle bir olay mi var ilk defa duyuyorum

Cocuklugumuz zordu okulda herkes fenerliydi onlar da bayagi iyiydi bizim tek tuk sampiyonluklarimiz vardi Lincoln, Nonda, Kewell, Baros ve Keita falan hep sayesinde gelmisti diye hatirliyorum

O zamanlar fotomac mi fanatik mi onlardan takip ederdim hep fotosu oluyodu transferlerle

Linderoth-Lincoln-Baros-Meira-Kewell-Keita-Elano-Nonda-Lucas Neill-Jo-Dos Santos. Kötü anılan adam çok azdır burada. Linderoth'un olayı şanssızlıktı. Meira'dan zarar etmedik, Elano aldığımızdan ucuza gitti ama kimse kötü transfer demedi o dönem. Jo gezme tozma işlerinden dolayı biraz tepki toplamıştı. Harbiden sağlam adamlar hepsi.

Lincoln nöbeti bir başkaydı benim için de. Foruma da o transfer döneminde üye olmuştum. Oğuz Serdar diye fenerli bir admin vardı. Günlerce belki de haftalarca Lincoln nöbeti tutmuştuk. Sonra gelip ilk iki maçta yapıştırmıştı. Ey gidi günler...

:asd: oyle bir olay mi var ilk defa duyuyorum

Cocuklugumuz zordu okulda herkes fenerliydi onlar da bayagi iyiydi bizim tek tuk sampiyonluklarimiz vardi Lincoln, Nonda, Kewell, Baros ve Keita falan hep sayesinde gelmisti diye hatirliyorum

O zamanlar fotomac mi fanatik mi onlardan takip ederdim hep fotosu oluyodu transferlerle
tabı reıs haldun ustunelle problemleri olanların nedenlerinden biridir bu
Lincoln bu olayı unutamıyor! - tr.beinsports.com

Linderoth-Lincoln-Baros-Meira-Kewell-Keita-Elano-Nonda-Lucas Neill-Jo-Dos Santos. Kötü anılan adam çok azdır burada. Linderoth'un olayı şanssızlıktı. Meira'dan zarar etmedik, Elano aldığımızdan ucuza gitti ama kimse kötü transfer demedi o dönem. Jo gezme tozma işlerinden dolayı biraz tepki toplamıştı. Harbiden sağlam adamlar hepsi.

Lincoln nöbeti bir başkaydı benim için de. Foruma da o transfer döneminde üye olmuştum. Oğuz Serdar diye fenerli bir admin vardı. Günlerce belki de haftalarca Lincoln nöbeti tutmuştuk. Sonra gelip ilk iki maçta yapıştırmıştı. Ey gidi günler...
elano trnasferınde de bı ton hesap kıtap yayınlanmıstı resmı sıteden o dönem gittiğinde
siz zarardayız sanıyorsunuz fakat aslında kardayız manasında :asd:

Fatih Terim-Haldun Üstünel ikilisinin birleşmesi=Ligi bırak Avrupayı domine eden, Cl yarı finalleri Her zaman Cl içinde olan.Ligi saymıyorum bile son 10 maça yedek kadro çıkaracak seviyeye geliriz.Tabi ikisi birleşmeyecek biz de bu şanssızlık varken..

Evet ucuza yapmadı transferleri ama adamın bir classı vardı nöbetleri zevkli ve heyecanlı kılardı.

Resmen bilerek gecenin bir vakti kap bildirimi yaptırıyordu heis , bence burayı da takip ediyordu .

Üst Alt