Haldun Üstünel Transfer Forumu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Renktaşlar "Haldun Üstünel Transfer Forumu" için oylarınızı bekliyorum.

Sesimizi Adminlere duyuralım.Saygılarımla.
 
Cevap: Haldun Üstünel Transfer ForumuHayir, Transfer dedikodusu ile Transfer gerceklerini ayni cantaya atmak Haldun 007 Ustunel icin bir saygisizlik olur.
 
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumugüzel düşünüyorsun da aburrahim albayrak transfer yaptıktan sonraki sevinç gösterisi yine internette alay konusu olmasın :DVallahi doğal adam ya isterse tüm Türkiyede alay konusu olsun ama yeterki yönetimde bir yerlerde olsun :007:


vallahi sevinçten birilerini sakatlamıştır heralde bugün, bende hiç bilmiyorum nerelerde ne yapıyor ama keşke yönetimde bir şekilde yer alsa.
 
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumubendende bir oy değerli büyüğümüz yakışıklı Haldun Abimiz'e kendisiyle kışın tanışma fırsatım olabilir bakalım klüpte tanıdıklarım var. şu işler hallolsun takım otursun ayarlıcam forumumuz hakkında bilgide vericem tüm arkadaşlarımız renkdaşlarımız adına.
 
Cevap: Haldun Üstünel Transfer ForumuAntu.com'dan alıntı:O değil de benim anlamadığım bizim Guiza‚Poulsen‚Mehmet Topuz‚Özer transferlerini tüm cümle alem duyarken‚attığımız adımdan haberi olan medya bunları nasıl yakalayamıyorlar?Kewell‚Baroş‚Reykard şimdi de bu adam.Daha önce ne okuduk ne duyduk.Zotomaçta bile çıkmadı.Bence gizlilik çok önemli transferde.Duyulduğu zaman maliyeti inanılmaz artıyor oyuncunun.Kamuoyunun beklentisi artıyor.İncelenmesi gerekir.
Herkes birgün Haldun Üstünel'ci olacak.
 
Cevap: Haldun Üstünel Transfer ForumuDedikodular ile aynı kefeye koymamalıyız..Haldun üstünel'in adını daha farklı yerde kullanabiliriz..Haldun üstünel ile ilgili alt konu açılamazmı??,Yaptıgı transferleri orda konuşalım..Dedikodular burda olsun..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt