Haldun Üstünel Transfer Forumu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumu

Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumu

-----------Galatasaray SK ------------------

Haldun ÜstüneL

Keita ... Kewell .... Baros.....

ve inşallah daha fazlası ama bize buda yeter.

Arda & Kaptan & 10

GALATASARAYçok kısa bir süre içerisinde (birkaç gün) kimsenin kolay kolay burun kıvıramayacağı, yine tüm tahmincileri ters köşeye yatıracak, avrupa'da dahi ses getirecek kalitede bir transfere imza atacak olan aslan yuvası.

Tarih : 27.07.2009 15:47

ELANOgalatasaray için ideal adam. hmm...Tarih: 27.07.2009 16:26

74.yakın çevresine, "siz football manager'ı bilgisayarda oynuyorsunuz, ben gerçek hayatta" diyen adam. medyada çok sık okumuşsunuzdur; "haldun üstünel transfer çalışmaları için bilmem kaçıncı yurt dışı seferine çıktı" diye. buna inanıp inanmamak size kalmış, ama üstünel, gidiş/dönüş uçak bileti paralarını, kaldığı lüks otellerin (görüşmeleri daha etkili kılabilmek için) tüm faturalarını (konaklama, yeme/içme vb), gittiği yerlerde kiraladığı tüm bentley'lerin (başka arabaya binmez) ve daha aklınıza gelebilecek tüm masrafları cebinden karşılıyor. daha geçen haftaya kadar cebinden ödediği para 800 bin euro'yu geçti, galatasaray'da yöneticilik yapmaya başladığından bu yana. bunların maddi geri dönüşü yok. "neden?" diye soracak oluyorsunuz, "galatasaray" diyor bu adam. gerçekten büyük adam.

Önce iki yazısını verdim ki bu adamın Galatasaray ın içinden biri olduğu ve Haldun Üstünel için söylediklerinin gerçek olduğu anlaşılsın diye .

Önce iki yazısını verdim ki bu adamın Galatasaray ın içinden biri olduğu ve Haldun Üstünel için söylediklerinin gerçek olduğu anlaşılsın diye .

Bunları yazan kim renktaş ?

Ve bunlar doğru ise Sayın Üstünel e olan saygım kat kat artar. Bide "Haldun Üstünel bu transferleri yapıyoda, sanki kendi cebindenmi yapıyo" diyenlere kapak olur bu, eger dogru ise!

Diğer konuya da yazdım buraya da yazacağım alacağım formanın arkasına kesinlikle Haldun ABİ yazdıracağım. size de öneriyorum Haldun üstüneli bir şekilde onorize etmeliyiz

Başka bir yorum

şimdiden bir kült, bir efsane olmuştur. hiç abartılmıyor, aslında ne kadar istesek de yaptıklarını abartamayız. galatasaray'ın şu anki yabancılarından beşine bakalım: leo franco, abdul kader keita, harry kewell, milan baros ve elano (hatta 2006'daki hali olsa tobias linderoth'u da eklerdim, hala parmaklarımı çatıyorum). şimdi bu oyunculardan herhangi birisini şampiyonlar ligi'nde kafaya oynayacak canım takımım liverpool'a getirseler (ki ikisi oradan geçti zaten) sevinirim. üst seviye italyan ve ispanyol kulüplerinde de bu adamların her birisi ama rotasyon, ama back-up olarak yer bulurdu. teknik direktör frank rijkaard'ı sezon başında hoca arayan milan, chelsea veya real madrid kapsa kimse şaşırmazdı.

şimdi bu adamlar galatasaray'da. para demeyin, galatasaray türkiye'nin en zengin takımı değil. bu sene şampiyonlar ligi'nde de oynamayacak, birçok oyuncuyu türkiye'ye çeken bu faktörden de (umarım sadece bu senelik) yoksun. e o zaman başka bir şey var. kimisine göre mind trick bu, kimisine göre başka bir şey. ama tek kelime aslında: vizyon. aklımıza gelmeyecek adamları galatasaray'a kazandırdı haldun üstünel. olmaz ama bir gün karşı karşıya gelirsek elini sıkıp teşekkür edeceğim. galatasaray'ın transfer vizyonunu "bakalım belki iyidir"lerle alından sergio almaguer'ler, gabriel tamas'lar, marcelo carrusca'lardan "oha, kewell! baros! elano!" diye manyak edici bir seviyeye getirdiği için.

Harikulade bir hareket.

Tebrikler herkeze,ozellikle bu adin verilme sebebi Haldun Ustunel'e!

Başlığın açılmasında ki fikir güzeldi, verilen destekte çok güzel.Elinize sağlık.Güzel olmuş...

Ezikbahçede böyle birşey yapmak demek o adamın ipini çekmek demektir.Bizdede içten içe diş biliyenler olabilir tabiki transferlerde Haldun beyin emeği ve etkisi çok fazla ama camiamızın ismi ,tarihi ve itibarıda sonuca ulaşmada büyük avantaj.Hepimiz Hagiyi unutamıyoruz ama onun transferini yapan yöneticimiz tevazu göstermiş ve bu güne kadar hiç bir yerde Hagiyi ben getirdim dememiştir.

Adminlerimize ve kendisini taraftara bu kadar çok sevdiren Haldun Üstünel'e çok teşekkür ederiz.

Üst Alt