Haldun Üstünel Transfer Forumu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumu

Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumu

Haldun Üstünel hakkında yazılmış birkaç güzel espirili mesajları yazayım dedim, alıntıdır tamamen ve umarım önceden verilmemiştir forumda..

-Şu stadımızı bir bitirebilseydik, takım otobüsünün koltuğuna Schumacher'i bile oturtur....

-Pavorottiyi getirip tribüne amigo diye koyarsa şaşırmayın

İnternette çok güzel yorumlar dönüyor Haldun Üstünel hakkında. Rivayete göre Fm 2010'da Galatasarayla transfer yaparken, Haldun Üstünel'i gönder seçeneği olacakmış. :D

face te gördüm çok güldüm...Haldun Üstünel le kız istemeye gitsek Adriana Lima yı alırıs:D:D

İnternette çok güzel yorumlar dönüyor Haldun Üstünel hakkında. Rivayete göre Fm 2010'da Galatasarayla transfer yaparken, Haldun Üstünel'i gönder seçeneği olacakmış. :D

Olmalı da aslında. F.M. in en kötü yanı bonservis ile bizim ilgileniyor olmamız. Ben listeyi veririm Başkan - Transfer Kurulu kimi getirebilirse onu getirir. Bu oyun en sevilen oyun çünkü gerçek hayata en yakın oyun. Biran Önce bu devrimi yapmalılar.

Olmalı da aslında. F.M. in en kötü yanı bonservis ile bizim ilgileniyor olmamız. Ben listeyi veririm Başkan - Transfer Kurulu kimi getirebilirse onu getirir. Bu oyun en sevilen oyun çünkü gerçek hayata en yakın oyun. Biran Önce bu devrimi yapmalılar.

Bunu yapmaları anca 2011 veya 2012 ye yetişir.

FM 2010 kasımda çıkar en geç çünkü :ka05:

ya arkadaşlar bi video falan hazırlatsak haldun abiyle ilgili...zaten pankartlar gelecektir de...formama 100 numara koydurup haldun abi yazdırcam:)

ligin ilk macında oyuncuları cagirdiktan sonra müthiş bir şekilde haldun diye bagirmaliyiz

Üst Alt