Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne olsun?

Albayrak'ı işaretledim..Onare edilmesi beni mutlu eder bir Fenerbahçeli olarak..

Aslında en şıkı GsCimbom olması ama duygusal davranıp sayın Albayrak'ı işaretledim.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu, Kral ve Türkiye'nin en iyi forveti HAKAN ŞÜKÜR TRANSFER FORUMU olursa çok iyi olur.

Forumda Hakan Şükür adında hiç bir başlık yok bence fazlasıyla hak ediyor.

Bu isimler neye göre belirleniyor acaba?

ya Haldun Ustunel kalsin, nedeni adam transferle gundeme oturdu

eger degistirecekseniz normal kalsin. d sikki olsun.

a-) Abdürrahim Albayrak Transfer Forumu

oneri konusunda da belirtmistim zaten

Abdurrahim Albayrak olmasın ne olur.

Allah rızası için. Kaliteli bir forum var bir bölüm isminden kalitesi düşer.

Edit: Sildiğim bölüm saygısızlık içeriyordu. A.T

Galatasaray'ın efsane futbolcusu, Kral ve Türkiye'nin en iyi forveti HAKAN ŞÜKÜR TRANSFER FORUMU olursa çok iyi olur.

Forumda Hakan Şükür adında hiç bir başlık yok bence fazlasıyla hak ediyor.

Bu isimler neye göre belirleniyor acaba?

Fatih Terim de yok. En başta hakedenlerden biri oysa. Günün birinde olacak. Hakan Şükür de öyle.

İsimler Galatasaray değerleri, özellikle de aktif görevde olmayanlar, bir kısmı aramızdan ayrılanlar.

Hakan Şükür 'ün adı da forumda bulunabilir? Hangi forumu ona en yakın buluruz? O forumda şu an bulunan isim Hakan Şükür 'den daha az hakediyor diyebiliyor muyuz? Bütün sorguladığımız bu.

Seçimler çoğunlukla demokratik.

A.Albayrak'ı işaretledim..Nihat Bekdik olsaydı keşke..(ASLAN NİHAT)

Fatih Terim de yok. En başta hakedenlerden biri oysa. Günün birinde olacak. Hakan Şükür de öyle.

İsimler Galatasaray değerleri, özellikle de aktif görevde olmayanlar, bir kısmı aramızdan ayrılanlar.

Hakan Şükür 'ün adı da forumda bulunabilir? Hangi forumu ona en yakın buluruz? O forumda şu an bulunan isim Hakan Şükür 'den daha az hakediyor diyebiliyor muyuz? Bütün sorguladığımız bu.

Seçimler çoğunlukla demokratik.

Fatih Terim hakkındaki açıklamayı ilk yorumunuzda yazdığınız için o konu hakkında açıklama yapmadım.

Ben Haldun Üstünel'in Galatasaray için önemli bir şahıs olduğunu düşünmüyorum, Abdurrahim abimizi de sevmeme rağmen bu tip taraftar forumlarında yönetici kısımlarındaki isimlerin verilmesine sıcak bakmıyorum.

Galatasaray'la efsaneleşmiş oyuncu yada T.Direktörlerin adı verilmiş olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Söylediklerim sadece tavsiye amaçlı, yanlış anlaşılmasını istemem. Olursa sevinirim sadece:)

bence...

KAP Transfer Forumu

olsun :ayatollah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt