Haldun Üstünel


HALDUN ÜSTÜNEL

Futbol Komitesi
haldunustunel_b.jpg
1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi’nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi’nde Uluslararası İş İdaresi Bölümü’nde tamamladı. Üstünel, 1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. İngilizce ve Fransızca bilen Üstünel, evli ve iki çocuk babası.Bi başlığı olması gerektiğini düşünüyorum. :)
 
Cevap: Futbol Komitesi : Haldun ÜstünelAdnan Sezgin gonderilmeli...

Sadece ve sadece Haldun Ustunel Galatasaray'in futbol subesinde tek adam olmali...
 
Cevap: Futbol Komitesi : Haldun ÜstünelHaldun Üstünel ile artık hiçbir şey imkansız değil.2-3 saat sonra resmi sitenin giriş sayfası olarak şunu görebilirsiniz ; 
Cevap: Futbol Komitesi : Haldun Üstünelen çok güvendiğim isim tartışmasız.maçlarda attığımız gollerden sonraki sevinci bunu gösteriyor zaten:)
 
Cevap: Futbol Komitesi : Haldun ÜstünelYaptığı hatalar;1) Skibbe'nin bu takıma getirilişi.

2) Skibbe'nin gönderilip Bülent Korkmaz'ın getirilişi.

3) Adnan Sezgin ile beraber çalışılması.

4) Tüm bunların en çok hedefin olduğu sezona denk getirilmiş olması.Onun dışında Galatasaray Spor Kulübü'ne kattıkları asla tartışılmaz ve ayrıca saygı duyulur.
 
Cevap: Futbol Komitesi : Haldun Üstünelİnanılmaz bir boy var adamda. Benim boyum zaten 190, yanyana fotoğraf çekildik benden daha uzun
 
Üst Alt