Haldun Üstünel - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel

Cevap: Haldun Üstünel | Futbol Komitesi

Üstünel, "Ben Arda'ya Lincoln'ün değil, Metin Oktay'ın formasını gönlüm huzur içinde emanet ediyorum. Onun da bu emaneti en iyi şekilde gururla taşıyacağını biliyorum." diye konuştu.

:bid:

Haldun Baba oleyy.

Sadece o söz tapma sebebi. Cidden elime geçen ilk para ile forma alıp arkasına Haldun Üstünel yazdıracağım. Cidden ulan ! :D

adam 007 james bond sanki transfer haberlerini onun sayesinde kimse öğrenemiyor her istediği futbolcuyu da alıp getiriyor:D

in-haldun-we-trust.jpg

:)

Haldun Durdun . Elindeki dezavantajları koz olarak kullanıyor . Nasıl mı yapıyor ? O da Haldun Beyin sırrı.

Transfer Nasıl Yapılır diye bir kitap çıkarsa yok satar. Bu adam gerçekten işini biliyor.

Abi sen aşmışsın artık ya.. Kimseye gelmez bu diyemiyoruz sayende..:) Ne desek kifayetsiz kalır..

In Haldun we trust..

Cevap: Futbol Komitesi : Haldun Üstünel

Haldun Üstünel ile artık hiçbir şey imkansız değil.2-3 saat sonra resmi sitenin giriş sayfası olarak şunu görebilirsiniz ;

Ahaha:D Harikaymış :D

Haldun Üstünel'i tek yönlü kullanıyoruz.Büyük hata.Bu herifi pazarlamada kullansak Mehmet Güven'i,Özgürcan'ı ya City'nin araplarına ya Madrid'in Perez'ine satar :) :p

Biri onu durdursun!..

Herkes onu konuşuyor! Galatasaray taraftarından ilginç girişim! Sarı-kırmızılı taraftarlar takıma üst üste gelen yıldızların transferinde başrolü oynayan yönetici Haldun Üstünel'in ismini formalarının arkasına yazdırmayı planlıyor.Son iki sezondur büyük transferlere imza atan Haldun Üstünel Harry Kewell, Milan Baros, Frank Rijkaard, Abdulkadir Keita ve son olarak da Elano Blumer transferindeki çabalarıyla taraftarların büyük sevgisini kazanmış durumda. "Türkiye'e gelmez" "Hayal" gözüyle bakılan transferler onun girişimleriyle gerçekleşti ve çıta bir hayli yükseldi.

Sadece Galatasaraylı değil, diğer takımların taraftarları da Haldun Üstünel'in transfer konusundaki üstün başarılarını takdir ediyor. Internette Fenerbahçe forumlarında bu konu şu şekilde özetleniyor; "Arda'nın yerine başkan Haldun'u almalı"

Haldun Üstünel'in transferi için uğraş verdiği oyuncularının adlarının medyada çıkmaması, transfer gerçekleştiği an Türkiye'de duyulması ise gizililik konusunda onu sarı-kırmızılı taraftarlarca yine gönüllere taşımış durumda. Taraftarlar arasında yapılan sohbetlerde ise Haldun Üstünel'in G.Saray başkanlığı için ideal olduğu konusunda spekülasyonlar yapılıyor.

G.Saray taraftarları geçtiğimiz hafta Tobol ile Ali Sami Yen'de oynanan maçta ise tribünlerde "In Haldun We Trust" (Haldun'a güveniyoruz) yazılı dev bir pankart açmıştı.

Haldun Üstünel kimdir?

1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi'nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi'nde Uluslararası İş İdaresi Bölümü'nde tamamladı. Üstünel, 1992 yılından bu yana İstanbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. İngilizce ve Fransızca bilen Üstünel, evli ve iki çocuk babası.

Elano topicine de yazmıştım buraya da yazayım. Angut.com da birisi yazmış "Galatasaray'dan arda'yı değil haldun'u istemek lazım" :) :)

In Haldun we trust... :)

Üst Alt