Haldun Üstünel'den İmalı Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel'den İmalı Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haldun Üstünel'den İmalı Açıklama

00436464.jpg

UEFA Avrupa Liginde perşembe günü Levadia Tallin'le karşılaşacak Galatasaray rövanş maçı için Estonya'ya gitti.

Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel Estonyaya gitmeden önce havaalanında medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Buraya kadar her şey normal yalnız Haldun Üstünel'in açıklamalarını biraz daha derinlemesine analiz etmek lazım.

Basın mensupları transfer ile ilgili bir soru soruyorlar Haldun Üstünel'e,

Üstünel ise soruyu ustalıkla geçiştiriyor ama sonra birden bir tüyo verecek gibi oluyor ama akabinde hemen vazgeçiyor video'da 56. saniyeye dikkat edin derim !!!

Kaynak: https://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=6&r=1&hid=60362

Cevap: Haldun Üstünel'den İmalı Açıklama

Bir anda artık herşeyi saklamanın bıkkınlığı ile söyliyim ulan demiş, sonra yakışmaz namıma diye vazgeçmiş Haldun Abi:D

Haldun abi hastayim sana o gulusun yok mu ahh ahhhhhhh, ozhan baskan varken nerelerdeydin...

ispanya'dan franco, ingiltere'den kewell elano baros almanyadan 'dan meira fransa'dan keita

benim tahminime gôre eger transfer yapilirsa italya' dan olabilir...

Nondayı hipnoz etmeye çalışıyo..

Ya Haldun abi bari bana söyleseydin,kimseye söylemezdim.. :)

Haldun abi hastayim sana o gulusun yok mu ahh ahhhhhhh, ozhan baskan varken nerelerdeydin...

ispanya'dan franco, ingiltere'den kewell elano baros almanyadan 'dan meira fransa'dan keita

benim tahminime gôre eger transfer yapilirsa italya' dan olabilir...

Nonda İtalyadan geldi. O transferide Haldun yaptı Ayrıca Baros Fransadan geldi Bomba Hollandadan olabilir:f68.gif:

Şimdi Spor Servisinde sölediler Haldun Üstünel'in twitter da yazmıs.''Bir imza cepte'':))

arkadaslar az ônce hollanda kanali birseyler zirvaladi ama pek anlamadim....

sadece iki oyunci ismi duydumm emanuelson(ajax galiba) jonathan de guzman (feyenoord)...

kaynak ned3 kanali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt