Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi

Cevap: Halı Saha Maçı | GSCimbom-ultrAslan (31 Temmuz 2009)

Evet kadroları yazalım, kim nerede oynuyor?

Birbakarsın hepimiz forvete aday olurmuşuz . :D

Eskiden olsa forvet oynardim . Simdi neresi bossa oynarim zaten ilk 15dkkadan sonra kesilme ihtimaline karsi kaleye gecebilirim bi sure :D Sigara bizi bitirdi :)

Bu arada ilgilenenler yokmu forumdan mac icin?Takviye gerekliyse son dakkaya kalmasin.

Bir süredir nete giremiyordum, maç için başkalarından ses çıkmayacak sanırım. Birkaç takviye gerekli gibi duruyor:)

Vay günün sevindirici haberi Bursa'dan geldi:)

Hayırlısı hadi bakalım Bursa GSCimbom güzel bir maç ve dostluğun kazandığı bir organizasyon bekliyoruz;)

Vay günün sevindirici haberi Bursa'dan geldi:)

Hayırlısı hadi bakalım Bursa GSCimbom güzel bir maç ve dostluğun kazandığı bir organizasyon bekliyoruz;)

Günün asıl sevindirici haberi sensin Mustafa. Tekrar online olmana sevindim.

Maça gelince, dostluğun kazanacağı kesin (biz kazanamayacağımıza göre:D) 2 yıldır topa vurmuyorum. Ben bile banko oynayacağım, alacağımız skoru siz düşünün.:)

- - -

Hüseyin; ilave kadro gerekli olursa ben yarın ayarlayacağım, sorun yok. bu akşam herkes durumunu bildirsin yeterki.

- - -

Ertuğrul;Belirttiğin metro istasyonu bu sanırsam, saha nereye düşüyor? Birde forum detaylarına inemedim ama onların sitesinde maç tarihi 02.08.09 yazıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 411

Ekli dosyalar

• saha.jpg
    saha.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 93

abi bahsettiğim metro istasyonu o değil. eklentide yeri belirttim. Acemler İstasyonundan sonraki istasyon.

maç tarihinin yazılı olduğu linki alabilir miyim?

muhtemelen o başka bir maç. bizimki Cuma akşamı, koordinatörle bizzat görüşerek ayarladım çünkü. sorun yok yani Abi, içiniz rahat olsun...

edit: forum içinde bir maç olacakmış o.

Şu sıralar canım çok sıkkkın değişikliğe ihtiyacım var.

Bursa'ya gelsem beni karşılayacak ağırlayacak birisi çıkar mı?:)

Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 23:30 da ISparta'dan otobüs varmış 8 saat sürüyormuş. Sabah 7:30'da ineceğim yani. Akşam halı saha maçımızı yaparız. Ertesi günde dönerim:)

Şu sıralar canım çok sıkkkın değişikliğe ihtiyacım var.

Bursa'ya gelsem beni karşılayacak ağırlayacak birisi çıkar mı?:)

Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 23:30 da ISparta'dan otobüs varmış 8 saat sürüyormuş. Sabah 7:30'da ineceğim yani. Akşam halı saha maçımızı yaparız. Ertesi günde dönerim:)

Gündüz eşlik edemem, ama ağırlamayı ve uğurlamayı sağlayabilirim.

gündüz için de ben varım:) karşılama+ maça kadar eşlik etmek de benden olur:)

Gündüz eşlik edemem, ama ağırlamayı ve uğurlamayı sağlayabilirim.

gündüz için de ben varım:) karşılama+ maça kadar eşlik etmek de benden olur:)

Tamam o zaman, ben bileti mi ayarlıyayım.

İyisin valla Osman:)

:D Sende gelsene abi, gerçi işlerin var galiba..

O zaman beni orta sahanın sağına yazabilirsiniz(sağ açık). Sabri'lik yapayım orada biraz:D:D:D

Edit: Sağ yazacağıma sol yazmışım:D

tamamdır Osman, maçtan önce de Bursa'da gezeriz biraz. takımda eksik kalmıyor gibi:)

Ben şu anda Kumla'dayım.Pazar günü döneceğim Eskişehir'e.Gelebilirim diyeceğim ama çok zor.

Bileti aldığında haber ver, sana Cuma gecesi konaklamak için bir otel ayarlayacağım. Konuğumuzsun. :)

Abi eğer otel için masraf yapacaksan, başka birşeyler ayarlarım istersen.

Yani boşu boşuna masrafa girmeyin demek istiyorum. Bir tane arkadaş var Bursa'lı burada okuyor çok bir samimiyetim yok ama haber edersem onlarda da kalırım herhalde...

Burda sevindirici gelismeler olmus. Ertugrul soyledigim gibi 1 kisi ayarlayacaktim iyi oynayan ama yan cizdi arkadas derken ne yapacam diye dusunuyordum ki Abdullah Abi eksikleri halledicem yazmis . Birde Osman gelicekmis o zaman benim 1 kisi getirmeme gerek yok sanirim?

Bu arada soyledigim gibi maca 20 - 25 dakika kala ordayim gorusmek uzere.

Üst Alt