Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halı Saha Maçı | GSCimbom 16 - 4 ultrAslan | Yapıldı | Fotolar Eklendi

Tarih: 31 Temmuz 2009

Saat: 20.00-21.00

Yer: Form Spor Tesisleri (Paşa Çiftliği Metro İstasyonu karşısı)

GSCimbom Bursa olarak önemli bir etkinliğe imza atmak üzereyiz. ultrAslan Bursa ile 7'şer kişiden oluşacak takımlarla bir dostluk maçı yapmayı planladık. Bursa'dan forumumuza katılan renkdaşlar maç için isimlerini burdan belirtebilirler.

RAKİBİ TANIYALIM

ultrAslan genel forumun Bursa temsilciliği olan ultrAslan Bursa 2. yılını geçirmektedir. forumun Adminliğini ve koordinatörlüğünü Ali Çetin yapmaktadır.

iletişim için: admin@ultraslanbursa.org

www.ultraslanbursa.org

................................................................................

gerekli bütün bilgileri bu konu başlığından takip edebilirsiniz...

Cevap: Halı Saha Maçı | GSCimbom-ultrAslan (31 Temmuz 2009)

Sizi kutluyorum ... :)

Güzel bir organizasyon olur İnşAllah...

Hayırlısı,

Ertuğrul sen ben 2 olduk.

Hüseyin Yıldız ve Hüseyin Kuş 'da eklenir ederiz 4.

Diğer arkadaşları bekliyoruz.

Bursa başlığına kayıtlı diğer arkadaşlara da mesaj yolluyorum Abi...

Abdullah Abi, form tutmak için koşulara başlıyor musun?:) birlikte koşalım istersen, benim de ihtiyacım var öyle bir şeye:)

Benim sıpalar beni koşturuyor bütün gün, gerek kalmayacak benim form tutmama. :):p

Bunu bekliyodum bende guzel bir organizasyon olucak insallah. Bursali arkadaslardan katilim bekliyoruz.

maç konusunda saat değişikliği oldu. Cuma akşamı 20.00-21.00 saatleri arasına maçımız rezerve edilmiştir. Sahanın ismi farklı gelebilir diye açık adresi de vereyim. eski adı Çağrı Spor Tesisleri idi. Halı saha; Paşaçiftliği Metro İstasyonu'nun karşısında olup, Çocuk Esirgeme Kurumu'nun yanındadır. kadroda boş yerlerimiz mevcuttur, Bursalı arkadaşlardan maça katılım rica ediyorum...

Bilet fiyatları ne kadar İstanbul - Bursa ? Belki bende gelebilirim bilet parası bulabilirsem :D

Üst Alt