Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da

Ve Halil Trabzonspor'da

Doğan Haber Ajansı'nın son dakika olarak servis ettiği habere göre Trabzonspor, Halil Altıntop ile 3 yıllığına anlaştı.

Halil'in adı uzun süre Eskişehirspor ile de anılmış, golcü oyuncu bugün Eskişehirspor yönetimi ve teknik direktör Bülent Uygun ile Eskişehir'de bir araya gelmişti.

Halil ve Adrian imzaladı!

Trabzonspor, kadrosuna kattığı iki futbolcu olan Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski ile sözleşme imzaladı.

Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski Ayasofya Müzesi'nde düzenlenen törenle Trabzonspor ile sözleşme imzaladılar.

Halil Altıntop kendisine bordo-mavili renklere bağlayan imzayı attıktan sonra şunları söyledi:

-"GEÇEN SEZONDAN DAHA İYİ OLACAK"-

"İlk önce buraya gelen herkese tek tek teşekkür etmek istiyorum. Burada olduğum için gerçekten çok mutluyum. Size layık olmaya çalışacağım. Bu kulüp için her şeyi yapma sözü veriyorum. Umarım geçen sezondan daha iyi bir sezon geçireceğiz."

-"ESKİŞEHİR'E SÖZ VERMEDİM"-

"Gerçekten çok enteresan şeyler yaşandı. Eskişehirspor'a söz vermedim, imza atmadım. Benim için söz tutmak çok önemlidir. 4-5 hafta önce Eskişehirspor ile temasa geçtik. Ben de teşekkür ettim. Kendileri ile sık sık görüştük. Beni ne kadar istediklerini gösterdiler. Ben de Türkiye'ye sıcak baktığımı ve Eskişehir'i görmeden söz vermeyeceğimi söyledim. Bunu da yaptım ama Trabzon'un bana gösterdiği bambaşkaydı. Başkanımızla ilk konuştuğumuzda anladım ki benim gönlüm Trabzon'da. Eski Halil ve çok başarılı bir Trabzonspor'la yolumuza devam edeceğiz."

Adrian ise şöyle konuştu:

-"ÇOK BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİM"-

"Türkiye'nin çok büyük bir kulübüne geldim. Dünyanın en iyi hocalarından biriyle çalışacağım. Çılgın bir taraftarın önünde oynayacak olmaktan dolayı mutluyum. Trabzon'u seviyorum."

-"TUNCAY'DAN BİLGİ ALDIM"-

"Öncelikle eski kulübümün başkanından bilgi aldım daha sonra ise Tuncay Şanlı'dan bilgi aldım. İkisinden de çok güzel sözler duyunca buraya geldim."

Cevap: Halil Altıntop Trabzonspor'da

beter olsun o eskişehir. birde başkanı kendisiyle anlaştık diyordu. beter olun.

Hahaha Eskişehire büyük ayıp olmuş.öğlen şehri gez, bedava yemek ye sonra trabzona git.

Eskişehirspor Sportif Direktörü Ümit Karan 1 haftadır Halil Altıntop ile görüşüyorum diyodu Eskisehir'e transfer edicektin Ümit yanlış oldu galiba :Z18:

220620111947149214977.jpg

Napıyor bu liseli ?

Üst Alt