GSC Scout - # Halil İbrahim Dervişoğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Demir P. Baş isimli şahsın keşfi.

Dünkü maçta oldukça başarılıymış ve şöyle bir açıklama yapmış :

"türkiye'den ilgi oluyor ama ben şu anda transfer görüşmelerine bakmıyorum. ailecek trabzonsporluyuz. trabzonspor'da oynamak gurur vericidir. trabzonspor'dan bir transfer teklifi geldi mi bilmiyorum ama bir ilgilerinin olduğunu duydum."

Sparta Rotterdam'da oynuyor, 1.83 boyunda ve santrafor, forvet olarak oynuyor. 8 Aralık 1999 doğumlu. Elimizde alt yapıdan santraforlar var ama kullanmıyoruz, bu adam 1 milyon euroya falan alınabilir yedek golcü için. Güven kadar oynar en kötü.

Stil olarak ceza sahası koşuları Burak'ı andırıyor ama topla ilişkisi de iyi bu çocuğun.

Trabzondan 2.2 M istemiş Sparta. Bence de gelişim gösterebilir bu yaşta bu goller etkileyeci yetenekli bir çocuk, almalıyız.

Son düzenleme:
Halil Dervişoğlu'nun babası: "Trabzonspor olmadı. Sparta Rotterdam 1,5 M euro'dan aşağı inmedi. Herkese teşekkürler."
Deniz ve adem'e verilecek olan paralarla bu nun gibi 3 tane genç alırız.
Emin olun daha fazla katkı sağlarlar.
En azından takım içinde huzursuzluk çıkarmaz

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Deniz ve adem'e verilecek olan paralarla bu nun gibi 3 tane genç alırız.
Emin olun daha fazla katkı sağlarlar.
En azından takım içinde huzursuzluk çıkarmaz

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Sen olumlu konuşuyorsan tutmaz reyis :asd:

@Demir P. Baş isimli şahsın keşfi.

Dünkü maçta oldukça başarılıymış ve şöyle bir açıklama yapmış :

"türkiye'den ilgi oluyor ama ben şu anda transfer görüşmelerine bakmıyorum. ailecek trabzonsporluyuz. trabzonspor'da oynamak gurur vericidir. trabzonspor'dan bir transfer teklifi geldi mi bilmiyorum ama bir ilgilerinin olduğunu duydum."

Sparta Rotterdam'da oynuyor, 1.83 boyunda ve santrafor, forvet olarak oynuyor. 8 Aralık 1999 doğumlu. Elimizde alt yapıdan santraforlar var ama kullanmıyoruz, bu adam 1 milyon euroya falan alınabilir yedek golcü için. Güven kadar oynar en kötü.

Stil olarak ceza sahası koşuları Burak'ı andırıyor ama topla ilişkisi de iyi bu çocuğun.

Hollanda ligini takip etmeden golcü alınmaz.
Çoğu takımın defansı leş ve çok açık oynuyor çoğu takım.
Enes baya sükse yapmıştı.
İspanyada şimdiye kadar pek başarılı olamadı.

Gscimbom mobil

Hollanda ligini takip etmeden golcü alınmaz.
Çoğu takımın defansı leş ve çok açık oynuyor çoğu takım.
Enes baya sükse yapmıştı.
İspanyada şimdiye kadar pek başarılı olamadı.

Gscimbom mobil
Enes sanırım Eredivise'de yaptı o istatistikleri üstelik, bu çocuk 2. ligde oynamış ilginç bir lig bazen çok yanıltıcı olabiliyor.

AHMET AĞAOĞLU "Halil Dervişoğlu ile alakalı olarak yine medya sağ olsun, sayelerinde 300 bin avrodan başlayan Rotterdam Kulübü 2 milyon avroya kadar çıktı. Biz kalktık zaten masadan, öyle bir para verme şansımız yok"

1-2 seneye bu çocuk değerini katlayacak bizde avucumuzu yalayacağız. Youtube dan bir kaç maçına baktım Gayet iyi seviyede gözüküyor ve İstatistiği de fena değil.

2.5m euro istemişler genede verilebilir. TSL De şuan hangi forveti istesek zaten 2.5 çekerler.

Sparta Rotterdam teknik direktörü Henk van Stee: "Galatasaray ile bugün bir görüşme yaptık, bu doğru. Ancak oyuncuyu sadece ciddi olarak gördüğümüz bir teklif geldiğinde bırakacağız. Şu ana kadar bu gerçekleşmedi" Henk van Stee: "Halil için Galatasaray ile görüştük, ancak..." - Spor Haberleri https://t.co/pW5OGjWeya

Bugün hem Samatta hem Halil Dervişoğlu için bonservis pazarlığına başladıysak Diagne gitti diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt