Halil'in menajeri İstanbul'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil'in menajeri İstanbul'da

Cevap: Halil'in menajeri İstanbul'da

Galatasaray, Rijkaard gibi bir dünya yıldızını hoca olarak takımın başına getirdi ya... Başladı herkes sağda solda konuşmaya:

'Görün bakın; bu Adnan Polat, şimdi de süper star bir futbolcu alacak!'

Geçen hafta Ankara'da yapılan Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda da konu buydu. Adnan Polat'ı gören soruyordu:

'Hadi başkan. Kim bu dünya yıldızı?'

Hele bir de tebessüm varsa yüzünde ısrar ediyorlardı:

'Başkan, çok mutlusun. Herhalde sen süper star bir futbolcu transferini bitirdin. Hadi bize de söyle!'

Bir iki üç derken... Israrlı sorular sürerken... Adnan Polat sonunda bombayı patlattı:

'Evet getiriyorum. Müthiş bir isim! Dünyada tanımayan yok! Ama adını söylemem. İmkanı yok demem. Kendisine ayıp olur. Çünkü söylemeyeceğime söz verdim. Zorlamayın beni canım!'

Biri 'Bari ülkesini söyleyin' dedi, diğeri 'Santrfor mu, forvet mi? Golcü mü, kaleci mi?' diye ısrar etti.

En sonunda 'Tamam' dedi; meraklı gözlerin bakışları arasında; 'Sıkı durun, söylüyorum. Getireceğim dünya yıldızı Angelina!'

Bir an sustu herkes... Başkan devam etti: 'Tanımadınız mı yoksa? Angelina canım; şu Angelina Jolie var ya; işte o!'

Kimi güldü, kimi küstü!

Gülenlerle başkan da güldü. Küsenlere de; 'Arkadaşlar bir dünya yıldızını getirmek o kadar kolay değil, ayağımız yorganımıza göre uzatacağız... Haaa bu arada Angelina Jolie'yi eşi Brad Pitt'le birlikte ancak Galatasaray'ın bir maçına davetli olarak getirebiliriz o kadar' diye takıldı.

:D:D:D

Baskanimiz kimleri de biliyormus:D

hikayesi gibi :D

Halil Altıntop transferinde Lincoln'ü ucuza kapmaya çalışan Alman kulübüne G.Saray yöneticisi Haldun Üstünel sert cevap verdi: "Halil için 3 milyon vermeye hazırız. Hafta sonuna kadar kararınızı verin."

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Halil Altıntop ile her konuda anlaşan Galatasaray gurbetçi yıldızın kulübü Schalke 04'ün talepleri karşısında geri adım attı ve transferi askıya aldı. İki sezon önce Galatasaray'a 5 milyon euroya sattığı Lincoln'ü, yeni teknik direktörü Magath'ın ısrarıyla geri almayı planlayan Alman kulübü, sarı-kırmızılı yönetiminden Halil'in bonservisi karşılığında Lincoln'ü istedi. Lincoln yıllık 3 milyon euroluk ücretini fazla bulan Schalke'nin Galatasaray'a yarısını ödeme teklifi Futbol Şubesi Sorumlusu yönetici Haldun Üstünel'i çileden çıkardı. Halil Altıntop'ın bonservisi için transfer bütçesinden 3 milyon euro ayırdığı öğrenilen Üstünel'in Alman kulübünün yürüttüğü pazarlıktan rahatsız olduğu ve yakın çevresine "Lincoln'ü neredeyse bedavaya getirmeye çalışıyorlar. Bu şartlarda onu satmayız. Halil için de teklifimizi sunduk. Artık onlar düşünsün" dediği öğrenildi.

SCHALKE 4 GÜN İÇİNDE KARAR VERECEK

Genç yöneticinin Schalke yönetiminden hafta sonuna kadar kesin bir cevap istediği ifade edildi.

Kaynak : mynetspor

canı istediği zaman oynayıp canı istemediği zaman oynamayan adamı bu takıma layık görüyorsanız,Reijkard gibi bir hocaya böyle disiplinsiz bir adamı layık görebiliyorsanız, diyecek çok da birşey yok sanırım.

ya Serkan çalik , Yaser, Cem Sultan, Cafercan, Özgurcan dururken Halil'i almak mantiklimidir?

ha kardasi gelsin ona karsi degilim:D

Halil altıntopu beğenmeyenler olabilir ama reijkard ile halil coşar bu sene çünki halil tamda reijkardın 4-3-3 felsefesine uygun bir oyuncu.Ayrıca belliki Galatasaray geçmiş dönemdede fırtına olan de boer kardeşler gibi aynı takımda oynatmak fikri varki buda hamitin alınacak olmasını güçlendiriyor.Halil ve hamit bu takımda coşarlar ve çok iy iperformans vereceklerdir,ayrıcareijkardın disiplinli oynunada uyarlar.Halil şuanda ligdeki çoğu yerli forvete göre çok daha iyidir bunuda unutmayın....

Lincoln formdayken nasıl oynadığını, neler yapabileceğini gösterdi. Önemli olan onu hem fiziksel hem de zihinsel olarak formda tutmaktı, ancak Skibbe'den sonra başarılamadı. Bence Rijkaard onu adam edebilir. İlk etapta satılması taraftarı değilim. Ancak yerine daha kaliteli (örn. Palacio:), Deco -yalan- veya başkası) bir oyuncu alınacaksa satılmalı. Halil ile kesinlikle takas edilmemeli.

Vay gidi koca Lincoln vay! Transfer öncesi şöyle bi adam bizde oynasa var ya derdim hep. Şimdi herkes şu adamdan kurtulsak diyor. Karakteri konusuna çok değinmeyeceğim ancak kesinlikle Halil'e tercih ederim. Halil kabiliyetsizin önde gideni bana göre. İnşallah gelmez

Lincoln'u 3-5 e verecegimize ( Adnan Polatın deyimi ile ) Halil ile degişmek hiç yoktan iyidir :D

Linoln transferini hatırladım da, herkes burda dua ediyor adaklar adıyordu gelsin diye....

şimdi ki duruma bakma . Bence hayırlısı olsun arkadaşlar.Kim olursa olsun...

Halil bence gereçkten 4-3-3 oynayacaksak hem as hem yedek olarak harika bir oyuncu olur.

Böyle birşey olabileceğini zannetmiyorum ama bu adama da kazma diyenleri anlamıyorum ne bekliyorlar Messi'yi mi getirelim.

Hem Türk olarak hemde yaş ve tecrube olarak hemde kurtulacak bir adam varken gerçekten harika olurdu ama çok çok zor ve küçük bir ihitmal bu.

Üst Alt