Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı

Cevap: Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı

twitterde bir cok "baglantisi" olan kisilerin twitleri baya bir gözden gecirdim...

Ufuk özertan ile Aziz Yildirim bagrismis... su an istifa etti mi bilmiyorum ama sanirim bugün bu cuma olmazsa en gec pazartesine kadar bir cok kisi istifa edecektir...

ayrica tam parmagimi koyamadim ama bir cok yerden Yönetimin bu sürec e müdahale etmek icin uzun zamandir alt yapisini hazirliyorlar diye bir cok üstü kapali yorumlar var. Neyse biraz sakinlestim, umarim benim cikardiklarim dogru olur yada Halis özkahya utanarak istifa etsin.

(bunlarda yürek yok ki hakemler takim halinde maca cikmiyoruz diye rest cekmeleri lazim. gercekten anlamiyorum bir cok ülkede hocalar olsun oyuncular olsun hakemler olsun bir cok kisilerin böyle temsilcileri olur ve bunlar icin her hangi problemde pazarliga otururlar Türkiyemizde yok biliyorum. Hakemler takim halinde bizi yalanci cikariyorsunuz diye itiraz edip maca cikmazsalar anca biryerleri sallanir)

ne yapılabilir...

1. halis özkahya hukuksal olarak bir hakkı varsa mahkemeye gidebilir...kendisine ibne deyip tüküren birini kim olsa mahkemeye verebilir...kaldı ki tak hakimi olduğu bir futbol müsabakasında oluyor bu olay.

2. hakem camiası ayaklanıp maçları protesto edebilir.

3.halis özkahya bu haksızlığa karşı hakemliği bırakabilir.

Adamı resmen iplemediler.Madem rapora itibar edilmeyecek hakem ne diye böyle bir şey yazıyor.Kafasına göre yapsın ne de olsa görüntülere göre ceza veriliyor.

Bıraksa ne olacak? Sadece kendine yazık etmiş olacak, değişen birşey olmayacak, federasyon şikebahçesine bir hakemi çok mu görecek? Ya hakem raporuna tükürmüş yazmış, yazmışsa görüntülere bakmanız bile hata zaten. Kendi hakeminize güvenmiyor musunuz? Bu olay başka ülkelerde yaşansa görüntülere bile bakılmazdı raporda yazdığı için, çünkü zaten tükürüğü yiyen hakem, suratında o hissediyor, yalan rapor yazacak hali yok. Ama öyle rezil bir memlekette yaşıyoruz ki baştaki federasyon başkanının Şikabahçe'si için götünü bile satabilecek bir konumda olduğunu bile bile ligimize devam ediyoruz. Artık adaletsizlik öyle bir noktaya gelmişki adaletli bir durum yaşandığında buna şaşırır hale gelmişiz. Üstelik artık herşey gözümüzün önünde yapmaktan çekinmiyorlar ve hiçbir halt da diyemiyoruz, bari eskiden kapalı kapılar ardında yapıyorlardı, şimdi ondan da çekinmiyorlar, çünkü bu ülkede adaleti sağlayabilecek bir kurum kalmadı ki. Allah hepinizin belasını versin! İnşallah cehennemde yanarsınız. ŞİKEBAHÇE SPOR KULÜBÜ KAPATILMALIDIR. Şu yaşananlara bakınca halen da nasıl lideriz aklım ermiyor doğrusu, helal olsun bizimkilere.

Koskoca FIFA kokartlı hakem, hakemliği bırakmak öyle basit bişey değil. Yapması gereken bişey varsa Türkiye Futbol Federasyonu'nu FIFA'ya şikayet edecek, hem kendi onuru için hem de adalet için.

Bu son olaylardan sonra kesinlikle hakemligi birakmali. Tüküren ve küfür eden oyuncuya küfür etti ve tükürdü diye yalanci durumuna düsen Halis Özkahya bu komediye tepki olsun diye hakemligi birakmali.

Hem küfür ediyor hem de net olarak tükürüyor, biz bunu görüntülerde net olarak gördük/dudaklarindan okuduk. Peki Tahkim kurulu neden döneklik yaparak 12 mactan daha agir olmasi gereken bir cezayi indirdi?

Buna verecek cevaplari varmi ben merak ediyorum...

Adalet yok bu ülkede..

Bu adamlar o pis ellerini türk futbolundan cekmedigi sürece biz burada daha sayfalarca bela okuruz bunlara..

Pascal Nouma'ya yapilanlari unutmadik, bunu da unutmayiz elbet.!

Günün nostalji kusagini kapatalim.:hat:

Üst Alt