Haluk Canatar: "Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haluk Canatar: "Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var"

4d89c1bdbc134813bd423a70047156f5.jpg

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar: "Serdar Aziz, Fatih Hoca ile görüştü. Fatih Hoca demiş işte daha önceden de 1 maçta böyle oynayamama durumu olmuştu zannediyorum ki Göztepe maçıydı galiba bir de Sivas maçı olunca hocanın tasarrufuna da saygı duymak lazım."

Haluk Canatar: "Devre arası kulüp bulmak yaz ayları kadar kolay olmuyor. İtalya’da 3 AB dışı oyuncu sınırı var. Abdurrahim Albayrak’tan Türkiye içinden de kulüp arama konusunda izin istedim. Durumları biliyorsunuz."

Haluk Canatar: "Ben, Serdar Aziz için Fenerbahçe Kulübü ile görüştüm. Serdar Aziz için aynı zamanda Almanya, Arabistan ve İspanya’dan da kulüplerle görüşme halindeyiz."

Haluk Canatar: "Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var. Kendisi Ersun Yanal ile görüştü. Bunların hepsi Galatasaray ile Fenerbahçe arasında bonservis konusu konuşulmaya başlanınca yaşandı."

Haluk Canatar: "Semih Özsoy ve Abdurrahim Albayrak'ı görüştürdüm Serdar Aziz için."

Haluk Canatar: "Bütün kulüplerde alacak konusu vardır ama bu bize yakışmaz. Bugüne kadar alacaklarla ilgili bir gün bile Serdar tarafından hukuksal yola başvurulmamıştır. Serdar, transferi konusunda teknik heyetle de yönetimle de nezaketsiz bir durum yaşamadı."

GSCimbom

Türkiye'de büyük kulüplerinde hemen hemen hepsinde doğal bir durumu marifet olarak göstermek menajerinin Çakalığı tabiki.

Almanya'ya dusuk bir fiyata satip, asla fb ve bjke satamazsiniz diye ekliyelim.

2mil bile izimize yarar.

Serdar asla fener denilen sikecilere gitmemeli.

Ya kardes tatava yapma 5 milyonu getir + alacaklarindan vazgec furbolunu oyna yoksa oynamaz sürünürsün hayır bize birsey olmaz yillardir çok ac doyurduk hamdolsun 2 senede seni doyururuz sözleşmen bittiğinde ama ne seni alacak kulup çıkar ne aynı paraları alırsın.

Almanya'ya dusuk bir fiyata satip, asla fb ve bjke satamazsiniz diye ekliyelim.

2mil bile izimize yarar.

Serdar asla fener denilen sikecilere gitmemeli.
daha alt takim anladigim gibi , orada'da kendisini görmüyormus (sanirim, hannover,düsseldorf felan istemistir). Yok eger wolfsburg gibi bir takimsa zicarim bunlarin akillarina

Parayı getirsin istediği yere gitsin.Kemal Sunal’ın bir filminde sürekli kamyon çarpan bir adam vardı.Bu da onun gibi,nasılsa sakatlanıcak.

Nasil olsa Fenerin kaybedecegi birsey kalmamis büyük ihtimal serdar ile anlastilar ve transferin son günü bekliyorlar , ya serdar fenere bedava gidecek yada sezon sonuna kadar bizde kalip kendi basina antremanda takilacak. Fener simdi almasa en gec sezon sonu alacak. Onun icin araplar mis almanlarmis hepsi hikaye

kesinlikle bedavaya falan fenere verilmemeli, gerekirse 1.5 sene top oynamasın verelim parasını ama fenere gitmesin. beşiktaş veya arap klüpleri olabilir. tolgayla takas yapılabilir mesela.

Bu büyük aşkın karşısında durmak bize yakışmaz hele ki Serdar Ersunla da konuştuktan sonra. Ama Fener'in transfer için gerekli şartları sağlaması çok zor görünüyor. Serdar alacakları için başvuruda bulunmamış menajerinin söylediğine göre dolayısıyla serbest kalma durumu yok şimdilik. Yalnız Uefa'ya verilecek borç yoktur yazısını imzalamayabilir, o işlem ne zaman bilgim yok. Yine de Serdar-fb işi yaş gibi. Biz 4-5 milyondan aşağı satmayacağız belli ki Fenerde de öyle bir para yok.
Zaten İspanya, Almanya ve Arabistan'dan takımlarla görüştüklerini söyledi. Arabistan'a gidip bize de bir 5 milyon bıraksa acayip tatlı olur. O zaman bir stoper de alınır ekstra.

Üst Alt