haluk yürekli - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence kendileri yaptılar videoyu ama Acun un üzerine attılar. Acun o kadar ağır laflar edemez.
öyle olsa bile kendini alet etmesin efendilikten bahsediyorsak.

ali koç ilk başkan olduğunda da TV programı ayarlayıp Cem Yılmaz falan para dilenme furyasına alet olmuştu.

ne açıklarsan açıkla - ne dersen de - aldığın kararlar karakterini tanımlar dışarıya.

Acunu net kutuplaştırdı işte ali
Bizim taraftarda ayar insallah
Hele su survivor mandaliklarina yorum yapan izleyenleride allah affetsin zaten
Ali’nin kutuplaştırdığını düşünmüyorum. 10-15 gündür birilerine yaranmak için spor programlarında bilirkişi gibi algı yaratmaya çalışıyor. Bu hikayede yalan söyleyen kişi Acun’dur

öyle olsa bile kendini alet etmesin efendilikten bahsediyorsak.

ali koç ilk başkan olduğunda da TV programı ayarlayıp Cem Yılmaz falan para dilenme furyasına alet olmuştu.

ne açıklarsan açıkla - ne dersen de - aldığın kararlar karakterini tanımlar dışarıya.
Acun u tanıyoruz. Nasıl hasta fenerli olduğunu da biliyoruz ama o videoyu yapamaz. Bütün GS lileri karşısına alamaz. Sonuçta herkese şirin gözükmesi gereken biri. Ali Koç yalan attı bence.

Acun u tanıyoruz. Nasıl hasta fenerli olduğunu da biliyoruz ama o videoyu yapamaz. Bütün GS lileri karşısına alamaz. Sonuçta herkese şirin gözükmesi gereken biri. Ali Koç yalan attı bence.
yok yav - yapsa bile yapmadım ayağıyla "aman bana dokunmayın" moduna girer. ali koç ortyaa atsa acunu sonrasında seçim deöneminde zararına olur diye düşünüyorum. hiç bir fenerli üst mecra adamdan düzgün bakış açısı beklemiyorum nede olsa bu sezon gördüklerimden sonra.

baksana uğur dündar dün gene çıktığı kanalı fbtv ye dönüştürmüş.

1 cacık çıkmaz bu adamlardan.

Üst Alt