Hamamcıoğlu: "Yönetim seçim kararı almak zorunda" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamamcıoğlu: "Yönetim seçim kararı almak zorunda"

Romantik cümleleri bir kenara bırakıp rasyonel düşünüyorum velev ki bu hamamcı hukuksal olarak haklı cengiz başkan mayıs sonu seçim kararı alır. Mahkeme vs uğraşmamalı çünkü çok uzar gelecek yıla zarar verir. Nasıl Polat başkan hukuk yoluyla aklandıysa cengiz başkan da aklanır. Gurur yapmamalı aksine nasılsa tekrar seçilemeyecek cesurca isim isim kendine oyun oynayanları deşifre edip bırakmalı taraftarın gözünde o zaman kahraman olur tam olarak.
Gelelim asıl meseleye yeni seçimde bu liseci güruhun kukla adayını değil planlı programlı bir başkanı ortak aday gösterip seçtirmek olmalı asıl mücadele.
Cengiz başkan başarılı idi ama güçlü değildi arkası sağlam değildi. Bize asıl gereken sportif başarı geldikçe tüzüğü değiştirecek lisenin hamasetini azaltıp gerçek bir spor kulübü kimliğine sokacak lisecilerin bile saygı ve korku duyduduğu bir başkan. Kim olur bu bilmek zor. Ahmet özdoğan mı olur Adnan öztürk mü başka bir yeni yüz mü inşallah iyi olur bizim için

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Romantik cümleleri bir kenara bırakıp rasyonel düşünüyorum velev ki bu hamamcı hukuksal olarak haklı cengiz başkan mayıs sonu seçim kararı alır. Mahkeme vs uğraşmamalı çünkü çok uzar gelecek yıla zarar verir. Nasıl Polat başkan hukuk yoluyla aklandıysa cengiz başkan da aklanır. Gurur yapmamalı aksine nasılsa tekrar seçilemeyecek cesurca isim isim kendine oyun oynayanları deşifre edip bırakmalı taraftarın gözünde o zaman kahraman olur tam olarak.
Gelelim asıl meseleye yeni seçimde bu liseci güruhun kukla adayını değil planlı programlı bir başkanı ortak aday gösterip seçtirmek olmalı asıl mücadele.
Cengiz başkan başarılı idi ama güçlü değildi arkası sağlam değildi. Bize asıl gereken sportif başarı geldikçe tüzüğü değiştirecek lisenin hamasetini azaltıp gerçek bir spor kulübü kimliğine sokacak lisecilerin bile saygı ve korku duyduduğu bir başkan. Kim olur bu bilmek zor. Ahmet özdoğan mı olur Adnan öztürk mü başka bir yeni yüz mü inşallah iyi olur bizim için

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Niye tekrar seçilemesin yahu?

Takım şampiyonluğa giderken bu ibrasızlık kararının takıma verdiği zarardan fazla zarar vermez hukuki sürecin işlemesi.Emin ol ondan.

Taraftarın yapacağı şey belli. Mustafa cengiz seçime gider ve aday olamazsa taraftar kulübe sırtını dönmeli. Kendileri çalıp kendileri oynasın. Taraftar adam yerine koyulmuyorsa yırtınmaya gerek yok.

E6553 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

çok yanlış bi mantık bence

stada gitme,ürün alma,destek olma

uefadan ceza al,avrupaya gideme ligde kümede kalma savaşı ver o zaman ee

adamların umrunda değilki zaten başarı yada başka şey istediklerini yaptıktan sonra

sen zannediyomusunki 30 milyon taraftar kulübe arkasını dönücek(dönebilicek) bunlarda haa tamam biz 5 bin liseli sahip çıkıcaz para vericez,transferler yapıcaz başarıdan başarıya koşucaz,ürün alıcaz bilmemne

kaybeden kim olucak gs olucak o yüzden doğru bi mantık değil

dün yaşananlara iyiki yaşandı gözüyle bakıyorum şuan çünkü kulüp içindeki yapılanmayı görmemizi sağladı kim dost kim düşman

böyle bişeyin olması iyi oldu bence ki bundan sonra doğru saflar tutulsun

ama zorla ama güzelce tüzük değiştirilip gs halka açılıcak,abi kardeş devri biticek,serdar ederler,inan kıraçlar,yarsuvatlar,sürenler,dursunlar,hayri kozaklar gibi insanlar istediği zaman yönetimi değiştiremeyecekler

başarılı olan devam edicek,başarısız olan gidecek

bizim genel kuruluda ben bilgili akıllı mantıklı gsnin haklarını yedirmeyen bir kurul olarak bilirdim dursun dönemine kadar ama adam arazileri peşkeş çekti kimsede gık demedi adama,üstüne haklarınıda helal ettiler,bi anda nolduysa allahın işi kurtulduk adamdan dünde o ibra edildi o kadar rezilliğe rağmen ama mustafa cengiz edilmedi

bundan daha komik bişey olabilirmi ya

GS liseli olup fenerli ve bjk li olan şerefsiz güruhunun indirdigi seçimle gelmiş GS başkanını sizin gibi sülüklere yedirmeyecek milyonlarca GS taraftarı !

GS başına boyle şerefsiz bir darbeyle gelen başkan sözde başkandır, Arenaya giris yapamaz!

Üst Alt