Hamdi Yasaman | 2.Başkan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamdi Yasaman | 2.Başkan

hamdi-yasaman_3102.jpg

Hamdi Yasaman, Türk hukukçu, akademisyen.

1947 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1968 yılında Galatasaray Lisesi’nden ve 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Hamdi Yasaman, 1973 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Kürsüsü’nde görev almış ve profesör unvanını almıştır. Prof. Dr. Hamdi Yasaman, 26 yıllık İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi çalışmasının ardından, 1998 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne geçerek Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Başkanı olmuştur. Yasaman bugün de aynı görevi sürdürmekte olup 2004-2005 yılları arasında aynı fakültede dekanlık yapmıştır.

GALATASARAY hakkında planlarınız ve projeleriniz nelerdir sayın HAMDI bey
bu soruyu daha önce candan hanıma falan da sordum ama CEVAP ALAMADIM!
farkınız olsun farkınız

Bugün araya girip lideriz ama kötü oynayarak lideriz.. Göze hoş gelen futbol ve rahat galip gelen bir takım görmek istediğimiz için hoca değişikliği yaptık demesi hoşuma gitti..

bir şekilde bu kulübün yakasından düşürülmeli bunlar

Bıktık yahu İnan Kıraç ve Liseli familyasından

Bir sonraki seçim bu bağlamda çok önemli

sırf o yüzden Adnan Öztürk'ü istiyorum

Güzel bir galibiyet oldu. Yolumuza kayıpsız devam ediyoruz. Her maç zor. Artık haftaya bakıyoruz. Haftaya Fenerbahçe’yi yenmek için gideceğiz. Fenerbahçe de bizden çok çekindiğini gösteriyor. Geçen haftadan beri hakemleri etkilemek için beyanatlar veriyorlar ama bunlar bizim için fark etmez. İnşallah haftaya galip geleceğiz. Aziz Yıldırım nerede oturacaksa otursun, Galatasaray golünü atacaktır.

Stada gitmeyecekmis beyefendi küfür duymak istemiyormus, seyir zevkini bozarmis küfür.

Ulan nasil adamlar tarafindan yönetiliyoruz görün iste. Ezik misin sen arkadas bu nasil bir aciklama? Sen oraya mac seyretmeye degil takima destek cikmaya gideceksin.

Mayis da defolup gideceginiz günü mumla sayiyorum.

Stada gitmeyecekmis beyefendi küfür duymak istemiyormus, seyir zevkini bozarmis küfür.

Ulan nasil adamlar tarafindan yönetiliyoruz görün iste. Ezik misin sen arkadas bu nasil bir aciklama? Sen oraya mac seyretmeye degil takima destek cikmaya gideceksin.

Mayis da defolup gideceginiz günü mumla sayiyorum.

Aynısını maç topiğine yazdım. Sanki opera izleyecek kalas.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt