Hamdi Yasaman | 2.Başkan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamdi Yasaman | 2.Başkan

Bu yönetimin icinde Aysal´in adami oldugunu biliyordum sadece baglanti nerede diye merak ediyordum. Devamli yönetim ile ters düsen, diger yöneticilere satasan, bu bey efendi Ünal Aysal´in maasli avukatiymis. :)
Sneijder´i de neden satmak istedigi ortaya cikti. Ünal Aysal cok iyi biliyor gercekten, taraftarin nasil hareket ettigini. Insanlari etkilemek cok basit bu ülkede...

Hamdi Yasaman: "Seçim olursa başkan adayı olmayı düşünüyorum. Zaten Yarsuvat döneminde futboldan sorumlu başkandım."
Hamdi Yasaman: "Dursun Özbek seçime yanaşmıyor ama futbolda durum çok kötü. Mecburen seçime gidecek, yoksa durum daha da kötüleşecek."
Hamdi Yasaman: "Futbolun, Sportif A.Ş’nin ve diğer birimlerin ayrı başkanlarca ve kurumsal yapılarda yönetilmesi gerekir." (Radyospor)

Hamdi Yasaman: "Seçim olursa başkan adayı olmayı düşünüyorum. Zaten Yarsuvat döneminde futboldan sorumlu başkandım."
Hamdi Yasaman: "Dursun Özbek seçime yanaşmıyor ama futbolda durum çok kötü. Mecburen seçime gidecek, yoksa durum daha da kötüleşecek."
Hamdi Yasaman: "Futbolun, Sportif A.Ş’nin ve diğer birimlerin ayrı başkanlarca ve kurumsal yapılarda yönetilmesi gerekir." (Radyospor)

Oha hamdi ben miyim lan acaba. Kafası basan bir yönetici

tanidigim tek karakterleri hamdi
hmd(1).png

Üst Alt