Hami Mandıralı: "Biz rahat uyuyacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hami Mandıralı: "Biz rahat uyuyacağız"

1199002_620x410.jpg

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, maç sonrası yaptığı açıklamada hakem kararlarını eleştirdi ve "Biz rahat uyuyacağız" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamada "Futbol kariyerimde hiç böyle bir kara sayfa görmedim" diyerek hakem Deniz Ateş Bitnel'in yönetimini eleştirdi.

Karşılaşmadan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Hami Mandıralı "Aslında 'Geçmiş olsun' diyecek bir şey yok. İyi futbol oynadık fakat oynadığmız futbolun karşılığını alamadık. Oyuncu arkadaşlarımı kutluyorum. Bize yakışan bir şekilde oynadılar ama sonuç istediğimiz gibi olmadı. 17 yıl profesyonel futbol oynadım. Hiç böyle bir kara sayfayla karşı karşıya kalmadım. Bugün beyaz sayfa olsaydı da başka şeyler konuşsaydık. Biz rahat uyuyacağız ve işimizi daha iyi yapmak için çalışacağız. Bizim işimiz bu" dedi.

Basın toplantısında hakem yönetimiyle ilgili fazla konuşmak istemediğini ifade eden Mandıralı "Biz buraya futbol oynamaya geldik. Bütün kararları zaten Türkiye gördü. Benim yorum yapmak gibi bir fikrim yok. Başkanımız yorum yapar herhalde" ifadesini kullandı.

Ntvspor

Özer'i de dinledim şimdi Hami'nin açıklamalara da bakınca dikkatimi çeken şey itirazlarını oldukça efendice dile getiriyorlar. Başkanları sonra nasıl konuşur bilmem ama şu ana kadar iyiler.

Mahmut Uslu'yu düşünün mesela şu an ekranda.

ntvspor senin gelmişini geçmişini ben var ya

17 yıl profesyonel futbol oynadım. Hiç böyle bir kara sayfayla karşı karşıya kalmadım.

böyle mi dedi lan şerefsizler

17 yıllık profesyonel futbol oynadım bu geceki gibi kara sayfalar yaşadım dedi

aynı şey mi 2 cümle

adi kaypak herifler

kesin kültekin yazdı bu haberi

17 yıl profesyonel futbol oynadım. Hiç böyle bir kara sayfayla karşı karşıya kalmadım.

aynı şey mi 2 cümle

adi kaypak herifler

Eğer böyleyse cidden rezalet habercilik.

Ayrıca Trabzonlular Türk futbol tarihinin en adi olayının mağdurları olarak daha kötüsünü yaşadık demezler herhalde.

Şikeciler yerine bize küfredip, kupanızı çalan şikecileri aklayanları kefenlerle karşılayıp %60 ile ödüllendirdiğiniz gün zaten bizim için öldünüz. Şerefinizi haysiyetinizi kaybettiniz. Burada hakeme sizin için giydirmiyoruz merak etmeyin. Kendi onurumuz ve böyle bir galibiyeti vicdanen kabullenemediğimiz için tepki gösteriyoruz. Yoksa siz çoktan öldünüz hami lakin gömeniniz yok...

aynı şey mi 2 cümle

adi kaypak herifler

Yok hacı aynen öyle demiş

Galatasaray 2-1 Trabzonspor Ma?ı Sonrası Hami Mandıralı Konuştu - YouTub

Üst Alt