Hamit Altın'SÖZ' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altın'SÖZ'

Cevap: Hamit Altın'SÖZ'

Tecrübeli, mevki sorunu (olmayan her yerde oynar), avrupa futbolunun zirvesini görmüş adam tabi ki çok isteriz. Zaten Hamit' i gençken almak zordu

cok önemli bir transfer yapmış oluruz...hamit deki mantığı anlamıyorum...madride oynamayacağın belli,gel bize uzun yıllar futbol oyna

cok önemli bir transfer yapmış oluruz...hamit deki mantığı anlamıyorum...madride oynamayacağın belli,gel bize uzun yıllar futbol oyna

hırs aga işte böle oyuncular başarılı oluyor hala kendini ispatlamaya birşeyleri başarmaya çalışıyor geçirdigi sakatlıklar ve bazı sebeplerden dolayı hakettigi yerlere gelemedi yada geç geldi neyse şu adamı formamız altında sahada görmek istiyorum

-----------------------Muslera------------------------

Eboue----------Ujfalusi--------Semih----------H.balta

-------------------Selcuk----Melo---------------------

--------Hamit--------------------------Olcan-------

-------------------Elmander---Baros------------------

Bence cok iyi olur defansif açıdanda çok iyi bir zekaya sahip zaten hamit pek hızlı bir oyuncu değil zekasını kullanarak hız açığını kapatıyor.

Mesela eboue reis sağdan çıktığında hamit sağ bek görevine geçebilir hamit, gerisinde eboue yanında ujfa resmen sağ kanadı kapamış oluruz.

Sol tarafta olcanın gelmesiyle biraz daha düzelebilir ikinci dönem bu iki transfer gerçekten havamıza hava katar diye düşünüyorum inşallah gerçekleşir bu transfer.

218455.jpg

konu kilit mourinho açıklama yaptı..Kimseyi bırakmayacağız ve kimseyi almayacağız diye.

terim:moricim kimseyi gördermiyoruz demişin ne ayak ?!?

mourinho:aman ağabey sen istersinde ben öyle birşey dermiyim al takım senin

Hamit Altıntop, Alper Potuk, Yiğit İncedemir, Olcan Adın, Hasan Ali Kaldırım, Aykut Demir, Gökdeniz Karadeniz bu gibi isabetli isimleri hayal bile edemezdik helal olsun Terim'e..

Ayrıca kim destekler kim desteklemez bilemem ama serde Hagi hayranlığından mıdır nedir şu kadroya bir Ronaldinho ne de güzel olurdu :D

[video=youtube;jfNSqzJ_PAA]https://www.youtube.com/watch?v=jfNSqzJ_PAA&feature=related[/video]

1:55 de hamit diyor ki türkiye yi secmek zor degildi cünkü ben bir türküm türkiye den davet gelmeseydi almanya icin oynamazdim böyle bir adam mi almak lazim arkdaslar helal olsun hamite. :tiphat:

Üst Alt