Hamit Altıntop: "Keşke daha önce gelseydim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop: "Keşke daha önce gelseydim"

Cevap: Hamit Altıntop: "Keşke daha önce gelseydim"

beyler şu fotolara bakın ve tekrar söyleyin

hamit-alt%C4%B1ntop2.jpg
fft99_mf2425833.Jpeg

sakalları kessin mi kesmesin mi ?

adamın kılından tüyünden bizine ya karakteri yeter hamitin. bu sene forma bir girsin milli takımda sabriyle önlü arkalı Fatih hoca döneminde coşmuştu aynı şekilde eboue ilede olacak. sadece zaman lazım. alışkanlık tanıma süreci lazım.

lan bune yorumları bi okuyayım dedim gizli bi hamit düşmanlığı mı var arkadaş. hamit naptı size. durun bi soluklanın

Samimiyetsiz haber.

Yıllarca bize 2. değil 3. sınıf lig muamelesi yapıp Bayern'de falan yedek oturmayı tercih etti.

Evet keşke daha önce gelseydin. O zaman özel bir yerin olurdu. Fakat şimdi sadece parasını ödeyip aldığımız iyi bir oyuncusun.

Ve açık konuşayım, bu sezon Hamit'in çok sayıda maçta yedek kalmasını olası görüyorum. Emre Çolak gümbür gümbür geliyor.

Geçen sene çok iyi performans vermiş Engin var.

Evet Hamit çok önemli bir oyuncu. Ama konuşmadan önce canını dişine takıp oynasın. Sahada bu takıma bir şeyler katsın.

Sonrasına bakarız.

Halil'in sözlesmesi bitsin aliriz kardesini reyis. Sen yeterki rahat ol. Kardes kardes oynarsiniz. Halil pek kaliteli olmasa da durur kenarda, takima pozitif enerji verir.

2006'dan bu yana istiyorduk Hamit'i. Sonunda oldu.

Nasil bir toplumuz ya önce gelsin diye bir yerlerimizi yirtiyoruz. Geldikten sonrada Sakkalari KES ULAN! diye tarz tutuyoruz... Parasina karis, Gece hayatina karis, özel hayatina karis utanmayanlar bile vardir aramizda hanimina da sonra laf atar....

:SS:

Bence tam zamanında geldin reis sıkıntı yok. Geçen seneki kadro da dahil geçmiş 10 yılda gelsen yazık olurdu..

eyyy Hamit'in sakallari direnin ve efsane olun :asd:

sizene kardesim ister keser ister kesmez

Üst Alt