# Hamit Altıntop - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Hamit’te Flaş Gelişme

UEFA açıklasın da cezaları fln sonra transferler gelir ona göre.

Bu dediğinin haklı yanları da var yanlış tarafları da.

Hamit, annemizin liginde de oynasak gelsin. İskelette önemli yeri olan Melo'da aynı şekilde. Bu adamların gecikmiş transferini ülke futbolunun belirsizliğine bağlarsa yönetim hata eder.

Maliyetli ve şampiyonlar ligini düşünerek atılacak adımlar ise tamam kabul bir nebze ağırdan alınabilir. Ama iyice şeyini çıkarıp ağustosa kalmasın transferler.

Bu dediğinin haklı yanları da var yanlış tarafları da.

Hamit, annemizin liginde de oynasak gelsin. İskelette önemli yeri olan Melo'da aynı şekilde. Bu adamların gecikmiş transferini ülke futbolunun belirsizliğine bağlarsa yönetim hata eder.

Maliyetli ve şampiyonlar ligini düşünerek atılacak adımlar ise tamam kabul bir nebze ağırdan alınabilir. Ama iyice şeyini çıkarıp ağustosa kalmasın transferler.

Sen böyle düşünüyorsun da devre arasında Fener nasıl olca ceza alacak eksi puan fln alırlar diyip kanat oyuncusu almadık az kalsın şampiyonluk gidiyordu.

Melo'nun aldığı ücrete laf ederler fln ne gerek var o parayı vermeye derler. Galatasaray'ın düşmanı yine Galatasaray'lılardır.

Sen böyle düşünüyorsun da devre arasında Fener nasıl olca ceza alacak eksi puan fln alırlar diyip kanat oyuncusu almadık az kalsın şampiyonluk gidiyordu.

Melo'nun aldığı ücrete laf ederler fln ne gerek var o parayı vermeye derler. Galatasaray'ın düşmanı yine Galatasaray'lılardır.

Aynı yanlışa düşmesinler diyorum işte :D

Melo'nun alacağı para sorunu ayrı mesele.Takım içi denge filan tamam önemli de bu da yönetimin işi. Ayarlayacak kardeşim, senin-benim işim değil. Yani bu kadar takımla özdeşleşen yüreğiyle oynayan kalite adamı almazsak yazık.

Aynı yanlışa düşmesinler diyorum işte :D

Melo'nun alacağı para sorunu ayrı mesele.Takım içi denge filan tamam önemli de bu da yönetimin işi. Ayarlayacak kardeşim, senin-benim işim değil. Yani bu kadar takımla özdeşleşen yüreğiyle oynayan kalite adamı almazsak yazık.

UEFA tüm Türkiye'ye men verirse ve Avrupa'ya gidemezsek Melo alınmaz bence vb transferler de yapılmaz.

Hayırlı olsun Hamit ve Chivu iyi transferler ama esas sorunu çözemedik daha Melo'nun transferinide halletmek lazım yakın bir zamanda.

UEFA tüm Türkiye'ye men verirse ve Avrupa'ya gidemezsek Melo alınmaz bence vb transferler de yapılmaz.

Bu mevzu da içim rahat. Bizim alınmayacağımızı düşünmüyorum. Onu geçtim Melo ne olursa olsun alınmalı. En basit doğruları yapamazsak sonra nerde hata yaptık diyerek suçlu aramayalım.

valla uefa toptan tüm ülkeyi men ederse çekilelim bu ligden. temiz takımlarla bi lig kuralım, onlarla oynayalım, nasılsa avrupaya gitmek falan yok. fener oynasın şikeci yandaş takımlarıyla, bol bol da aralarında şike yapıp dursunlar. alan memnun satan memnun

Hamit gelmesini istemiyorum, gelirsede Necatinin gelmesini istemeyenlerin yaşadığı pişmanlığı yaşamak istiyorum ; )

Üst Alt