# Hamit Altıntop - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: # Hamit Altıntop

Bu takım başarılıydı ama bazı bölgelerde ki oyuncuların yüksek performansı nedeniyle.

Bu takıma kanat alınmalı ki daha ileriye gitsin,forvet alınmalı ki daha guclensin.

Bu mantık,pek mantıklı değil :)

Bu takımın her ama her futbolcusu sırasıyla yüksek performans göstermiştir. Bu takımın sırrı kanatları! Kulvarında hapsolmayan, orta sahada presini, top tutmasını herşeyini yapan Engin ve Emre'nin olmasıdır. Belki sağ/sol kanat olarak zayıflar ama Eboue ve Hakan bu açığı dengeliyorlar. Fb'yi sahada ezmemizin sebebi de budur. Yoksa Engin, Emre, Semih takıma monte edilmeden önce de Melo, Selçuk, Eboue, Hakan, Elmander sezon başındaki kaoslu günlerde as oyuncularımızdı.

'Süper transferlerle' Avrupa'da, Anadolu takımları karşısında bile rezil olduğumuz günler ne çabuk unutuldu. Bu takım başarılıdır. Benim için kıstas puan durumudur. Puan durumu diyorki: Ligi 9 puan önden daha iyi, en son onyıllar önce bitirdin diyor. En son nezaman fb'yi, bjk'yi bu kadar ezdik. 2000'de bile fb'yi bu kadar ezdiğimiz takım olmamıştı.(2-1 yenildiğimiz maç, mühim olan sonuş değil güzel futbol, sayısız pozisyon ve kurulan baskı, şanssızlık bazen olur)

bu nasıl bir mantıkdır yahu. o zaman Chelsea CL şampiyonu oldu nasılsa oturmus bir kadro transfer yapmasın. boyle birşey olurmu. Tamam takımımız iyiydi ama ciddi anlamda eksiğimiz vardı. o soyledğin maçta evet harika futbol oynadık ezdik ama ben hayatımda üzüldüğüm başka maç olmadı şimdiye kadar. O maçta Necatinin yerine iyi bir forvet olsa yada Aydının yerine sağlam kanat yada enginin yerine yaratıcı skoru değiştircek isim olsa şampiyonluk çoktan kopmustu. o yüzden çıtayı arttırmak gerek özellikle CL de hüsran yaşamak istemiyorsak eksik mevkiler kapatılmalıdır...

bu nasıl bir mantıkdır yahu. o zaman Chelsea CL şampiyonu oldu nasılsa oturmus bir kadro transfer yapmasın. boyle birşey olurmu. Tamam takımımız iyiydi ama ciddi anlamda eksiğimiz vardı. o soyledğin maçta evet harika futbol oynadık ezdik ama ben hayatımda üzüldüğüm başka maç olmadı şimdiye kadar. O maçta Necatinin yerine iyi bir forvet olsa yada Aydının yerine sağlam kanat yada enginin yerine yaratıcı skoru değiştircek isim olsa şampiyonluk çoktan kopmustu. o yüzden çıtayı arttırmak gerek özellikle CL de hüsran yaşamak istemiyorsak eksik mevkiler kapatılmalıdır...

Forvet değilde 'golcü' şart. Berbatov türünden.

Forvet değilde 'golcü' şart. Berbatov türünden.

Walla golcüde şart her iki kanada adamda. Enginin yerine Hamit level atlatır. Emre nin yerinede yardıran kanat gerek bir kere Emrenin asıl mevkisi o değil bile. Açıkca soylemek lazım ligin en az gol diyen defansı bile CL de aksayacaktır. Süper ligdeki kazma forvet yerine Torres Ronaldo Hulk affetmez wallahi.

Aslan Noktayı Koydu!

Galatasaray Yönetimi, Real Madrid formasını giyen milli yıldızın menajeri Reza Fezali indirime gitmeyince geri adım attı. Burak konusunda ise gözler Başkan Aysal ile Sadri Şener arasındaki görüşmeye çevrildi

749552_detay.jpg

Galatasaray, Teknik Direktör Fatih Terim’in listesinde ilk sırada yer alan Hamit Altıntop transferini beklemeye aldı. Real Madrid forması giyen 29 yaşındaki yıldız futbolcunun yüksek maliyeti, sarı-kırmızılılara geri adım attırdı. “Hamit’in İranlı menajeri böyle devam ederse transferinden vazgeçeriz” diyen Başkan Ünal Aysal’ın talimatıyla, transferin askıya alındığı belirtildi.

Milliyet'in haberine göre, 3.5 milyon euro garanti para, gidiş-dönüş uçak biletleri ve 4 yıllık kontrat isteyen Hamit’in menajeri Reza Fezali’nin şartlarını ağır bulan sarı-kırmızılılar, Hamit’ten vaçgeçmek zorunda kaldı. Hamit konusunu şimdilik rafa kaldıran Galatasaray’ın bu transferde Real Madrid’in hocası Jose Mourinho’nun takınacağı tavrı da merakla beklediği bildirildi. Portekizli hocanın, Hamit’i kadroda düşünmemesi halinde fiyatının düşüceğini tahmin eden sarı-kırmızılı yetkililer böylece ağır bir yükten kurtulmayı planlıyor.

BURAK'A AÇIK KAPI

Trabzon’dan ayrılmayı kafasına koyan, Avrupa takımlarıyla görüşen Burak Yılmaz’ın, sarı-kırmızılılara da haber gönderdiği öğrenildi. Burak’a çok olumlu bakan Fatih Terim ve transfer komitesinin ise Trabzonspor ile ilişkileri bozacak bir adım atmak istemedikleri belirtildi. İstanbul’a yarın dönecek olan Başkan Ünal Aysal’ın, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’le bir araya gelerek Burak konusunu konuşacağı öğrenildi.

kaynak..

Cevap: Aslan Noktayı Koydu!

3,5 ? AMK bunuda yazsana.

3 bile fazla olur. madride cürüsün, zaten cürümeye baslamis adam. hadi fisssssst ordan.

Galatasaray Yönetimi, Real Madrid formasını giyen milli yıldızın menajeri Reza Fezali indirime gitmeyince geri adım attı. Burak konusunda ise gözler Başkan Aysal ile Sadri Şener arasındaki görüşmeye çevrildi

749552_detay.jpg

Galatasaray, Teknik Direktör Fatih Terim’in listesinde ilk sırada yer alan Hamit Altıntop transferini beklemeye aldı. Real Madrid forması giyen 29 yaşındaki yıldız futbolcunun yüksek maliyeti, sarı-kırmızılılara geri adım attırdı. “Hamit’in İranlı menajeri böyle devam ederse transferinden vazgeçeriz” diyen Başkan Ünal Aysal’ın talimatıyla, transferin askıya alındığı belirtildi.

Milliyet'in haberine göre, 3.5 milyon euro garanti para, gidiş-dönüş uçak biletleri ve 4 yıllık kontrat isteyen Hamit’in menajeri Reza Fezali’nin şartlarını ağır bulan sarı-kırmızılılar, Hamit’ten vaçgeçmek zorunda kaldı. Hamit konusunu şimdilik rafa kaldıran Galatasaray’ın bu transferde Real Madrid’in hocası Jose Mourinho’nun takınacağı tavrı da merakla beklediği bildirildi. Portekizli hocanın, Hamit’i kadroda düşünmemesi halinde fiyatının düşüceğini tahmin eden sarı-kırmızılı yetkililer böylece ağır bir yükten kurtulmayı planlıyor.

BURAK'A AÇIK KAPI

Trabzon’dan ayrılmayı kafasına koyan, Avrupa takımlarıyla görüşen Burak Yılmaz’ın, sarı-kırmızılılara da haber gönderdiği öğrenildi. Burak’a çok olumlu bakan Fatih Terim ve transfer komitesinin ise Trabzonspor ile ilişkileri bozacak bir adım atmak istemedikleri belirtildi. İstanbul’a yarın dönecek olan Başkan Ünal Aysal’ın, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’le bir araya gelerek Burak konusunu konuşacağı öğrenildi.

kaynak..

gidiş dönüş bilet parası istediyse normal tabi olmaması

749552_detay.jpg

BURAK'A AÇIK KAPI

kaynak..

Konoplyankayla aynı kareye girmiş futbolcuyu ben istemem zaten !

Ayrıca kaynak htspor yani oturma organlarından yazılmış olma ihtimali yüksek.

Hamit abartma 3.5 milyon € garanti para ne Allahaşkına kim alıyor onca parayı...

Fatih Hoca'ya ayıp etmez umarım bu kadar yüksek para isteyip gelmemezlik yaparak..

oldu olacak klübü satıp anahtarı eline verelim floryayı da üstüne yapalım hamit. kendini ronaldinho mu sanıyor bu diyicem ama haber büyük ihtimal yalandır. uefanın kararı bekleniyor gibi.

''gidiş dönüş uçak biletleri'' yuhh bunuda mı talep ettin,doğruysa gelme lan,top oynamaya mı gelcen sömürmeye mi gelcen

doğruyu konuşmak gerekirse hamit 3 yada 3.5 luk oyuncu degil 2.5 veya 2.2 filan istese tmm anlarımda ne diyelimki...

Milliyet en başından beri Hamit yattı,Hamit gelmeyecek,Hamit'te sorun çıktı diye tonla haber çıkardı.

Yani 1 hamit gidi bir adamın takipçi sayısı o kadar olmaz. 2 de benim takip ettiğim yığınla spor adamlarından kimse takip etmiyor.:)

Üst Alt