# Hamit Altıntop - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: # Hamit Altıntop

Gelecek inanıyorum ben.Ben sorunun Real Madrid ile yapılan bonservis anlaşmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Nasilda hemen kuslardan calim diye yaziyor f5li medya sirf yonlendirmeye calisiyolar.... Buarada 4 milyon veriyolarsada gitsin profesonel futbolcu adam hic uzulmem kendilerini bozarlar

Fenerli medyaya kanıp Hamit i silmeyin ....

Allah bilir suana kadar Para konusunda su ana kadar 1 kere bile konusulmamistir

Ben Hamit bize gelmez ise bile Hamiti silmem cünkü adam Schalkenin veya Evertonun futbolcusu felan degil Adam Koskoca REAL MADRIDin futbolcusu

Mourinho onu POR-TÜR Macinda begenmis olabilir ve gelecek sene isin düsünebilir Arbeloaya Alternativ olarak .biraz Genis Düsünün Lütfen renkdaslar adama haksizlik yapmayin

Ben Hamitin yerinde olsam Türkiyeye gelmem ..Bunun $ikesi var ,TFFsi Var,Sadece 1 Maca göre oyuncuyu yerin dibine koyan Taraftarlari var

Real Madrid de 15 Mac oynasam bile benim icin Gurur Verici olur

Allah bilir suana kadar Para konusunda su ana kadar 1 kere bile konusulmamistir

Ben Hamit bize gelmez ise bile Hamiti silmem cünkü adam Schalkenin veya Evertonun futbolcusu felan degil Adam Koskoca REAL MADRIDin futbolcusu

Mourinho onu POR-TÜR Macinda begenmis olabilir ve gelecek sene isin düsünebilir Arbeloaya Alternativ olarak .biraz Genis Düsünün Lütfen renkdaslar adama haksizlik yapmayin

Ben Hamitin yerinde olsam Türkiyeye gelmem ..Bunun $ikesi var ,TFFsi Var,Sadece 1 Maca göre oyuncuyu yerin dibine koyan Taraftarlari var

Real Madrid de 15 Mac oynasam bile benim icin Gurur Verici olur

benim icin Galatasarayda oynamak Realde oynamaktan daha cok gurur verir kusura bakma.

Üst Alt