# Hamit Altıntop - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı.İddası

Baros nereye gidiyor :)

Ayrıca taraftarların Baros'la ne sorunu var onu da çözemedim. Bana biraz şımardık gibi geliyor.

Hedefimiz artık gelecek sezon CLde en az çeyrek final kardeşim

Sen hala Baros diyorsun

Yetersiz kalır bu hedef için

Baros satılıp üzerine biraz para konup Huntelaar,Dzeko tarzı bir adam lazım

Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı.İddası

Hedefimiz artık gelecek sezon CLde en az çeyrek final kardeşim

Sen hala Baros diyorsun

Yetersiz kalır bu hedef için

Baros satılıp üzerine biraz para konup Huntelaar,Dzeko tarzı bir adam lazım

arkadaşım baros niye yetersız kalsın , 1-2 maç kotu oynadı dıye hemen yetersız yaptınız adamı...lıverpool un forvetı baros değilmiydi ...2008 de fenerin forvetinde dzeko mu vardı huntelaar mı vardı adamlar kazmanla çeyrek final oynadı...baros bize her türlü yeter

Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı iddaası

haber sallamadır o kesin ama

herkesin bildiği gibi büyük bi sağbek problemimiz var

hamit hem sağbek hem ortasahanın ortası hem sağ kanatta oynayabilir ve bonservissiz olması bu transferin gerçekleşmesi için çok iyi bir durum

çok fazla yıllık ücret istemezse alınabilir...

Hahaha :D Transfer dönemi de bitti ne sallıyorlar arkadaş. Vallahi hastasıyım, hayranıyım. :D

Bu haber yalan mi degil mi ilerde ögrenicegiz fakat hamitle bizim bir flörtümüz oldugu gercek,hamiti gelecek senenin aslantepesine düsünüyor olabiliriz,farkindaysaniz baskan bir rüya takim hayali var bu yol üzerinden tek tek marka oyuncu aliyor.

Gecen sene mac öncesi roportajinda kafamdaki takim daha degil demisti bu sene ayni soruya gene buna benzer bir cevap söyledi,baskanin kafasinda belliki 1-2 dünya devini aslantepeye getirmek var,suan Galatasaray bu vizyonla herkesi alicak gücte heleki seneye aslantepede oynicagimiz gözönünde tutulunca herkes arkasina yaslansin ve yönetim showu izlemeye devam etsin...

Hani Aurelio İmzayı Atmıştı Noldu??? Ya bırakın bu işleri Hem Hamit Şu Orta sahada nerde oynatacan ;) yeterli oyuncu var Orta Sahaya...

Saha içi zaten dolu Haldun abi kulübeyide yıldızlarla doldurmanın hesaplarını yapıyor siz işi anlamadınız.. ilerde birkaç yıldız daha transfer ederse tribüne alıp birlikte bağırırık

olur veya olmaz ama girişimimizn olacağını düşünüyorum bu konuda.

devre arasında da bir forvet gelir (tercihim yerli), sene sonunda da nonda, linderoth gönderilip takımdaki eksikler giderilir.

elimizdeki mevcut kadroyu da koruyabilirsek bekle bizi avrupa! :D

tabii ki bütün bunlar için önce CL'ye katılmamız gerekiyor, bunun yolu da şampiyonluktan geçiyor.

Haber yalanda işin gerçeği bizim yönetimin hamiti istediği bir gerçek.Benim görüşüm gelecek sezon sonu başda linderoth,baroş ve nonda gönderilir diye düşünüyorum.Galatasaray kadrosunu dahada güçlendirmek adına bu 3 oyuncuyu yollamak zorunda zira ciddi paralarda kazanılır bu oyunculardan (lindo hariç) dolayısı ile hamit-halil ikilisi bu takıma katılabilir,zaten halilide almak forvet hattını alternatifli halede getirecekdir.

Forvete sercan ve bir kaliteli yabancı yanında halil altıntop ile forvet hattı sağlama alınır.

Hamit orta alanda ayhanın çok güzel alternatifi olur ve linderothun yerinede sağlam bir yabancı ön libero takviyesi bu takımı avrupada çok iyi yerlere getirecekdir.Yanlız stoper içinde yönetim bir yabancı oyuncu alabilir dolayısı ile linderoth,baros ve nonda gönderilerek yabancı kontenjanını açmak zorunda kalacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt