# Hamit Altıntop | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetimin, 2010'da serbest kalacak gurbetçi oyuncuya ağustos ayında gizli sözleşme imzalattığı öğrenildi.

Hamit seneye Aslan olacak

Bu sezon yaptığı müthiş transferlerle taraftarını coşturan Galatasaray'ın, gelecek yıl için Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Hamit Altıntop'a imza attırdığı öne sürüldü. Sarıkırmızılı yönetimin, sezon sonunda kulübü ile sözleşmesi bitecek olan başarılı sağ kanat oyuncusuyla geçtiğimiz ağustos ayında gizliden gizliye el sıkıştığı belirtildi. Hamit'in

2 yıllık sözleşmeye imza attığı ifade edildi.

Rüya takım planı

2010'da Aslantepe Stadı'nda taraftara rüya takımı izletmeyi planlayan yönetim, böylece Hamit transferi ile de startı vermiş oldu. Bu sezon genelde yüksek bonservis bedeli vermekten kaçınan Galatasaray, yaptığı bu gizli anlaşma ile yine kârlı bir transfere imza atmış oldu. Sarı-kırmızılılar, 1 ay önce Hamit'i, Bayern'den istemiş ancak 7 milyon euro'luk bonservis bedeli nedeniyle vazgeçmişti.

Fotomaç.

Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı.İddası

Yalan Haber... Transfer Donemi Bitti. Artık ilerideki transfer döneminin haberlerini yapıyorlar.. totomac bence haber yapma yoksa tranfer döneminde yapacak haber bulamıyacaksın...

Transfer dönemi biteli haftalar oluyor bu salaklar daha transfer haberi cikariyor inanilacak gibi degil.Sene sonunda dogru tekrar transfer dönemi acilincaya kadar Haldun Üstünel Transfer Forumunu kapatsak olmazmi ?

İlk defa kesin konuşmuşlar ama .

2010'da Aslantepe Stadı'nda taraftara rüya takımı izletmeyi planlayan yönetim, böylece Hamit transferi ile de startı vermiş oldu. Bu sezon genelde yüksek bonservis bedeli vermekten kaçınan Galatasaray, yaptığı bu gizli anlaşma ile yine kârlı bir transfere imza atmış oldu. (bu kısım kesin gibi yazılmış.)

Transfer sezonunun son günü hepiniz bana kızdınız bazı olaylar yüzünden dimi ?

Ondan bir gün önce Hamit bidahaki sene Sercanda devre arasında bizde demiştim size Dalga geçmiştiniz. Bu haber doğru arkadaşlar , en azından doğruluk ihtimali %78

Transfer sezonunun son günü hepiniz bana kızdınız bazı olaylar yüzünden dimi ?

Ondan bir gün önce Hamit bidahaki sene Sercanda devre arasında bizde demiştim size Dalga geçmiştiniz. Bu haber doğru arkadaşlar , en azından doğruluk ihtimali %78

%78 mi?

O 8'i nasıl ayarlıyorsun? :)

seneye yabancılar çok gelecek gibime geliyor yerli olarakta hamit-sercan-sezer bunlardan birileri olacak ama kim ... yabancı çok alacaz galiba seneye nonda gidecek,baroş u satarız,lindereoth gider bence 4 yabancı hakkımız olur seneye

seneye yabancılar çok gelecek gibime geliyor yerli olarakta hamit-sercan-sezer bunlardan birileri olacak ama kim ... yabancı çok alacaz galiba seneye nonda gidecek,baroş u satarız,lindereoth gider bence 4 yabancı hakkımız olur seneye

3 tane alıcaz Baroş ve Linderoth gider. Nonda son bi sene daha oynayıp futbolu bırakır :D

Baros nereye gidiyor :)

Ayrıca taraftarların Baros'la ne sorunu var onu da çözemedim. Bana biraz şımardık gibi geliyor.

Tamam sevimsiz,gereksiz,yüzsüz medya.

Bir de Aurelio vardı. Çoktan imzayı atmıştı.

ben beğenmediğimden demedim artık bu kulübün kasasından para girmesi lazım oyunculardan para kazanacaz artık emekliliğe kadar futbolcu götürmeyiz .

Ben rahatım transfer konusunda. Her geçen yıl daha da iyi transfer yapıyoruz. Böyle giderse 1-2 seneye Messi'yi Kaka'yı beğenmez oluruz. :D

Rijkaard'ın sistemi de tam oturursa herşey yolunda gider zaten. Şu anda hiç birşey göstermedik. :D Gerçek oyunumuzu daha oynamıyoruz. Yavaş yavaş olacak. Caner transferi çok önemli görülmeyebilir ama o da çok önemli işler yapacak.

Bir gün bizde oynuyacak Hamit,ama bu seneyemi olur bilinmez.Yanlız bizim yönetim hucum agırlıklı oyuncular almaya devam ederse,savunma kalmaz.Bence Avrupanın sayılı stoperlerinden alınmalı.

Hamit G.Saray'a imza attı!!

Yönetimin, 2010'da serbest kalacak gurbetçi oyuncuya ağustos ayında gizli sözleşme imzalattığı öğrenildi.

Hamit seneye Aslan olacak

Bu sezon yaptığı müthiş transferlerle taraftarını coşturan Galatasaray'ın, gelecek yıl için Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Hamit Altıntop'a imza attırdığı öne sürüldü. Sarıkırmızılı yönetimin, sezon sonunda kulübü ile sözleşmesi bitecek olan başarılı sağ kanat oyuncusuyla geçtiğimiz ağustos ayında gizliden gizliye el sıkıştığı belirtildi. Hamit'in

2 yıllık sözleşmeye imza attığı ifade edildi.

Rüya takım planı

2010'da Aslantepe Stadı'nda taraftara rüya takımı izletmeyi planlayan yönetim, böylece Hamit transferi ile de startı vermiş oldu. Bu sezon genelde yüksek bonservis bedeli vermekten kaçınan Galatasaray, yaptığı bu gizli anlaşma ile yine kârlı bir transfere imza atmış oldu. Sarı-kırmızılılar, 1 ay önce Hamit'i, Bayern'den istemiş ancak 7 milyon euro'luk bonservis bedeli nedeniyle vazgeçmişti.

Yaşar YALÇIN

Fotomaç

Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı!!

Arda dan sonra en iyi türk futbolcu alınırsa mükemmel olur.Sağ bek oynar sağ açık oynar forvet arkası oynar ortasaha oynar her yerde oynar!!!

Bana mantikli geldi çünkü Fenerbahçe Bayernle anlaştı ama Hamiti bir türlü ikna etmediler. Hatta en son teklifleri 4.5 milyon eurodur. Şuan bu parayi avrupanin ust duzey oyuncuları aliyor. Bence Haldun Abi sözleşme imzalamasa bile Hamit ile Aslantepe Stadi için anlaşmıştır. İnş. doğrudur, Hamit gibi bir oyuncumuz olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt