Hamit&Reyes Aslan’a - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit&Reyes Aslan’a

Cevap: Hamit&Reyes Aslan’a

neden ciddsin

nası bu kadar eminsin?

Bugüne kadar verdiklerim sanırım artık doğru söylediğime şüphe duymaman için yeterlidir Melih... Geçen seneden beri foruma daha basına düşmeden bilgilendirdim yanlışım hiç çıkmadı... Olmayan bir şey olursa bu sonda anda iki tarafın çark etmesinden dolayı olmaz... Yalan yazmam.. Bu işten bir çıkarım yok... Niang istenirse gelir...

böyle adam beğenmezsiniz sora rieraya kalırız 2side gelsin ucurur reyesi beğenmeyenlerın aklına şaşım

Hızlı,iyi adam eksilten,defansın arasına sık sık koşular yapan oyunculara ihtiyacımız varken,bunun tam tersi olan ayağına top isteyen, hızlı olmayan adamları istiyoruz.Hamit yerli ona birşey diyemeyiz ama Reyes kötü transfer olur.Sezon başında gelseydi ona göre takım ayarlanırdı, ama şu an takım Reyes'i kaldırmaz.

Reyes fısss

HAMİT yerli statüsünde olduğu için alınabilir.

Reyesin sayısız maçını izledim. Adamda ne hırs var ne de takım bilinci. Rieraya bile tepki gösteriyoruz. Reyes Rieranın daha pasif hali. Riieradan biraz daha tekniktir o kadar. Verimlilik olarak fazlası yok azı var. Demedi demeyin.

Birileri Ünal Aysal'ı frenlesin. Adam Reyes'in olağanüstü futbolcu olduğuna inanıyor. Bazı röpörtajlarında bunu dile getirmişti.

Transfer haberlerinin cogunun sallama oldugunu düsünüyorum ve sölemeyede devam edecegim!

Reyes gelmesin. Gelecekse Podolski,Arshavin,Abramat,Farfan, Malouda, Kalou falan gelsin. Reyes'ten cacık olmaz.

calinti

Transfer haberlerinin cogunun sallama oldugunu düsünüyorum ve sölemeyede devam edecegim!

Reyes ve Forlan sallama değildi. Ünal Aysal özel uçağıyla bu futbolcuları almaya gitmemişmiydi. Hatta döndüğünde "Futbolcuların kulüpleriyle anlaştık kendilerinde de sorun çıkmaz. Hepsi Galatasaraya gelmek istiyor"" demişti.

Hamit geleceksede kiralik gelsin, sik sik sakatlana bir futbolcu, sezon sonuna kadar sakatlanmazsa bonservisini aliriz :)

Üst Alt