Hamit: "Türkiye'ye dönmek iyi fikir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit: "Türkiye'ye dönmek iyi fikir"

Cevap: Hamit: "Türkiye'ye dönmek iyi fikir"

akıl mantık dahilinde düşünürsek;

trabzona gitmez.

beşiktaşa gitmez.

bir GS ve fb kaldı tercihi. bu seneden sonra GS olcağını da sanmıyorum.

bu açıklama gelecek sene için kötü rüyalar gösterdi walla.

Hamit'in kerametini cozemedim. Bir hareketi iyi, sonraki hareketi lesh

trabzona gitmez.

beşiktaşa gitmez.

Akil ve mantik cercevesi icinde nasil bu sonuca vardigini bize izah edebilir misin?

Hamit "Akil ve mantik dahilinde" dusunuldugunde neden Bjk veya Trabzon'a gitmez? Ozellikle Bjk'ye neden gitmez?

Hani Gs ve fb tercihlerini tombala torbasindan cekmissin gibime geldi.

trabzona gitmez.

beşiktaşa gitmez.

bir GS ve fb kaldı tercihi. bu seneden sonra GS olcağını da sanmıyorum.

bu açıklama gelecek sene için kötü rüyalar gösterdi walla.

Yazdıkların pek de akıl,mantık dahilinde değil arkadaş.Trabzon şampiyon olursa Şampiyonlar ligi'nde oynayacak.Hamit paradan öte hedefi olan takımları tercih edeceğini söyledi bir röportajında.Keza Beşiktaş olmaması için de hiçbir sebep yok.

Akil ve mantik cercevesi icinde nasil bu sonuca vardigini bize izah edebilir misin?

Hamit "Akil ve mantik dahilinde" dusunuldugunde neden Bjk veya Trabzon'a gitmez? Ozellikle Bjk'ye neden gitmez?

Hani Gs ve fb tercihlerini tombala torbasindan cekmissin gibime geldi.

Trabzon'a giden yıldız futbolcu hatırlamıyorum. Fatih Tekke'yi bile geri alamıyorlar. Trabzon'a anadolu'dan futbolcu gider. Büyük takımın iyi oyuncuları veya herhangi bilinen bir oyuncu Trabzon'a gitmez. İstanbul varken, Trabzon nanay ne yazıkki. Üzgünüm. Sadece bu şehir farkından bile gitmez.

Daha evvelki dönemlerde yüksek para tekliflerine rağmen gelmemişti. Beşiktaş ne verirse versin daha fazlasını verecekler var. Bakınız Mehmet Topuz transferi. Ben hele Beşiktaş'ta ışık görmüyorum. 1-2 seneye iflas başvuruları mümkün. Hamit'in de bunları görmesi muhtemel. Bu yüzden Beşiktaş'a gideceğine inanmıyorum.

Yazdıkların pek de akıl,mantık dahilinde değil arkadaş.Trabzon şampiyon olursa Şampiyonlar ligi'nde oynayacak.Hamit paradan öte hedefi olan takımları tercih edeceğini söyledi bir röportajında.Keza Beşiktaş olmaması için de hiçbir sebep yok.

Profesyonel futbolcular takım tutmaz. Şöyle söyliyim, başka liglerden takip ettiğiniz "kendi" takımlarınız var di mi? Misal futbolcu olsanız, o ligde bu takımdan başka takıma gider misiniz? Gidersiniz. Bakınız Caner -Fener'de şu an-. O yüzden tuttuğu takımla ilgisi yok gideceği takımın.

Hedefi olan takımlara gidecekse al sana hedef. Bizden çok hedefi olan var mı? Çünkü en kötü biziz. Bize gelsin başarılı olsun ki gelmesi daha anlamlı olsun. Fenere gidip Şampiyonlar Ligi'nde oynasa ne olur oynamasa ne olur. Bize gelsin takımı CL ne soksun ki ondan sonraki sene oynamak daha çok haz verir.

Beşiktaş ne verirse versin daha fazlasını verecekler var. Bakınız Mehmet Topuz transferi.

Ayni mantikla dusunursek, "Galatasaray ne verirse versin daha fazla verecekler var, Bakiniz Stoch transferi" diyebiliriz o zaman..

Ama ya fb'ye ya da Gs'ye gelir demissin...

Bu bir celiski olmuyor mu?

Yok dersen ustte ki alintiladigim cumlende tombaladan cekilmis olur..

Ayni mantikla dusunursek, "Galatasaray ne verirse versin daha fazla verecekler var, Bakiniz Stoch transferi" diyebiliriz o zaman..

Ama ya fb'ye ya da Gs'ye gelir demissin...

Bu bir celiski olmuyor mu?

Yok dersen ustte ki alintiladigim cumlende tombaladan cekilmis olur..

Hamit'in takım tercihinde en büyük etken hedef, para falan olmaz. Bence yakınlık, ahbaplık, saygı duyduğu abileri falan daha öncelikli olur. Mesela çok sevdiği ve saygı duyduğu bir abisi şu takıma gitmen daha iyi olur derse olay biter. Tabi para da önemli ama bugün Hamit bize gelse 3 alır fenere gitse 3,5 alır bjk ye gitse 4 alır (onlar biraz mantıksız bu konuda). Yani 3 ve 3,5 arasında bir para alacağı kesin zaten. Tercihte etken para olmaz. İkna edebilen alır Hamit'i

Hamit'in takım tercihinde en büyük etken hedef, para falan olmaz. Bence yakınlık, ahbaplık, saygı duyduğu abileri falan daha öncelikli olur. Mesela çok sevdiği ve saygı duyduğu bir abisi şu takıma gitmen daha iyi olur derse olay biter. Tabi para da önemli ama bugün Hamit bize gelse 3 alır fenere gitse 3,5 alır bjk ye gitse 4 alır (onlar biraz mantıksız bu konuda). Yani 3 ve 3,5 arasında bir para alacağı kesin zaten. Tercihte etken para olmaz. İkna edebilen alır Hamit'i

Hamit'i Galatasaray'da oynatmak istiyorsan gorusmeye yonetici degil, Imam goturecen. Selamin Aleykum, Efendim bugun burada hayirli bir vesile ile burada bulunmaktayiz Hamit bey oglum diye soze baslayacan. Para soz konusu bile olursa ben birsey bilmiyorum.

evet hamite feto cu oldugu icin ilk sallayan kisi tebrik ediyoruz

Valla bir şekilde kandırmak lazım.Keza Selçuk içinde aynı şey geçerli.Bu 2'sini alalım BAM'dan sonra gözümüz bayram etsin.

hamit selçuk inan ve mevlüt erdinç alınmalı...mevlüt bu sene düşüşte ondan psg satar potansiyeli olan bir adam iş yapar

Yeni yönetim eğer piyasada bu kadar kaliteli yerli varken bunları kaptırırsa 3-4 senemiz daha gider.Böyle bi fırsat insanın ayağına bi kez gelir.Eğer kaptırırsak bu oyuncuları BAM kalitesinde yerlilere muhtaç kalırız.Yiğit İncedemir,Sezer,Alper bunlar büyük takımı taşıyacak oyuncular değil o yüzden fırsatını bulmuşken alabildiğimiz kadar yerli almamız lazım

Bugün bi gazetede var Hamitin zor kararı diye

CL ye gideceği için Fb

Yeni yapılanmaya gittimiz için Galatasaray

kararsız kalmış

Üst Alt