Hamit'e Yeni Teklif


30222hamit_altintop_2 (Kopyala).jpg
Galatasaray yüksek maliyeti yüzünden transferini beklemeye aldığı Hamit Altıntop’a Fenerbahçe’nin talip olması üzerine milli oyuncu için yeniden yoğunlaşma kararı aldı.​

 
Cevap: Hamit'e Yeni Teklif300/500 bin euro vermeyim diye diye Hamit gibi iyi bir oyuncuyu elden kaçıracaklar inanılır gibi değil.
 
Cevap: Hamit'e Yeni Teklifilla para harcanacaksa hamit gibi kaliteli kendini uluslararası arenada ispat etmiş yerli bir oyuncuya harcanmalı zamanında stanculara pinolara paraları akıtırken performansından emin olduğumuz böyle bir oyuncuyu kaçırmamak lazım
 
Cevap: Hamit'e Yeni Teklifhala 500.000 bin euronun hesabını yapıyor yönetim ne kadar pinti bir başkan varmış ya
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifSaçmalamayın ya..3.5 m euro yıllık artı maç başına 25.000 euro'yu süper ligin cok üstünde bir para,yani Hamit'in gelip tek basına bizi uçurması lazım..40 maç oynasa 4.5 m euro ücret alacak..bu paraya 2 tane A sınıf topcu alınır..Dersin Ronaldo'yu alıyozz..Bu defter artık kapanmalı..
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifBu haber doğru değildir inşaallah, yıllık 3,3 milyon avro, maç başı para, prim vs. 4 milyonu bulur yıllık.4 yılda 16 milyon avro!Kesinlikle alınmamalı bu paraya.Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam?Bu paraya daha genç daha iş yapacak topcular (hem yerli hem yabancı) rahatlıkla bulunur.Gelmesin diyorum. ve bu hamid konusu kapansın.
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifKesinlikle ama kesinlikle karsiyim bu paralara.

3 milyona gelsin geliyorsa, gelmiyorsa fenere gidebilir, bir gram üzülürsem ne olayim?
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifBence 3 bile çok 2,7 ve maç başı 10 bin eurodan kuruş fazla verilmez.Selçuk ve meloya vermediğimiz parayı 30 yaşına gelmiş adama vermek ne derece doğrudur.
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifBence Hamit takıma negatif enerji getirecek. Süper Ligi 9 puan önde bitiren şampiyon takımın Hamit ile daha iyiye gideceğini kimse düşünmesin. Birde mevcut futbolcularımızla sanki alay ediliyor. Alacakları kuruşuna kadar hesap ediliyor, hem de TL üzerinden. Hamit'e gelince 3.5 milyon Euro yani 7 milyon TL! Gelde takımdaki iç barışı koru. Birde kaptan yapılırsa ayıkla pirincin taşını. Hamit 1 milyon bile etmez. Sahada kendini taşıyamıyor bile, çok ağır cüsseli.
 
Cevap: Hamit'e Yeni Teklifyine çıkmış maliyeciler :) bu paraya alınmasın diyen renktaşlar neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum :) Hamit gibi bir oyuncuyu 300/500 bin euro hesabı yapmayıp elden kaçırmayacaksın yoksa ilerki yıllarda kaliteli iyi yerli skıntısı çekersin.. Hamit 3/4 sene daha rahat oynar gerekirse 3.5 milyon euro verin hemen alın!
 
Cevap: Hamit'e Yeni Teklifhamitin sucu değil bu.bütün suç hurma vari biri olan menajerde.

adamın dini imanı para olmuş.allah belasını versin onun
 
Cevap: Hamit'e Yeni TeklifYok 10 milyo verin yetmez.. BUNELAN ! 2.5 + maç başına geliyosa gelsin, gelmiyosa paşa gönlü bilir..
 
Üst Alt