Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 337 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut'u bir insan nasil bütün maç oynatir. Düşünüyorum düşünüyorum olmuyor. Bu adam 3 defa topa degmişmidir bilmiyorum. Casper gibi adam. Ezbere oyuncu degiştiriyor. İyi oynamiş oynamiş umrunda degil. Yani takintili bir herif. Ruh sagligini iyi görmüyorum. Derhal tedavi görüp istifa etmesini diliyorum.

Saygi duyduk, begendik, sabir ettik ama artik yeter be. MelihGökçekspora rezil olmamiza ragmen simdi bizi sinir edecek yorumlar yapacagindan adim gibi eminim. 3 aydir o kahrolasi evlatlarini NEDEN savunup durdun? Neden Umut gibi a-futbolculari ilk 11de yer veriyorsun? Insan anlamak istiyor ama anlamiyor.

3 aydir kaliteli oyuncu getirebilirdin ama futbol cahilligi ile irkçi oldugun yüzünden bunu yaptirmadin.

Ayip ya

Vallahi ayip

Biz bu Umut nasil külüpten gönderecegiz ???? ILLA TARAFTARIN UMUTUN EVINE BASMASI'MI GEREKIYOR ? YOKSA GAZA GELDIM SUNA PIS SOVECEGIM.

bu adam kafadan sakat deyince inanmıyorsunuz. herşeye rağmen bugün bu takım klasik 11 ile poldi-sneijder- yasin ilerde burak çıksaydık maçı kazanırdık AMA bu herif ya kafadan sakat ya fenerli takımı sabote etmek için herşeyi yapıyor sneijderi sola atarak poldiyi sağa atarak onların moralini bozuyor, takımın moralini dengesini bozuyor, takımı sabote ediyor. geçen sene de yaptı aynı şeyleri muslere ve sneijder kurtardı bizi

Kazayla 1 gol atılsa, Muslera golü yemese yine muhteşem hoca olacaktı. Bugün yaptığı hataların daha kötülerini geçen yıl defalarca tekrarladı. Sonuç odaklı değerlendirmeler sona ermeli artık. Takımı Hamzaoğlu şampiyon yapmadı, takım Hamzaoğluna rağmen şampiyon oldu.

caps1.png

Ceyhun ısrarı mancininin, tarık ısrarı prandellinin başınıyedi, Umut ısrarıda senin başını yiyecek. Sen devam et her maç umutu oynatmaya

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

soru şu , "burak çıkarken taraftar tepkisi oldu ne düşünüyorsunuz?"

ve hamzanın cevabı,

-normal karşılıyorum, sonuçta 2-1 geridesiniz, takımdan bir santrfor çıkıyor, normalde tam tersi olması lazım.(?!)

-ama burak orada savunma pozisyonu almıyordu, bu yüzden rakip üzerimize geliyordu,

- bu nedenle umut orada daha koşan, bozan(?) bir oyuncu o yüzden onu tercih ettik,

- hem de yasin oyuna girdiği için , arkadan gelenlere yol açan, alan sağlayan bir oyun oynamak istedik.

o umutu 11 oynattıgın yetmezmiş gibi birde 90 dk oynattın ya sana ne desem az ya. ulan insan utanır biraz ya keşke şampiyon falan olmasaydıkta gitmiş olsaydın, yazıklar olsun senin gibi adama

Yani düşünüyorumda bu adamın cibiliyetsizliği genetik falanmı?Bizim sağ bek ve sağ açığa ihtiyacımız varken sol açık ve sol beke adam alınıyor orada geçen sezon iyi idare etmiş bir telles yasin ikilisi var iken.Biz gidip brumayı satıp sabriye zam yapıyoruz önünede umutu monte ediyoruz kafam almıyor yada biz futboldan falanmı anlamıyoruz?

Umutun sözleşmesini bilmiyorum ama sözleşmesinde 15-20 maç ilk 11 de başlarsa alacağı extra paraya hamza göz dikmiş olabilir yada dursun bilemiyorum.

Son düzenleme:
Galatasaray tarihine misyonuna kimliğine yapılmış bir hakarettir hamza ,,
Galatasaray'ın duruşuna vizyonuna amacına sokulmuş bir virüstür hamza ,,
Galatasaray'ın hastalıklı sapkın fenerli yerel zihniyet tarafından fenerlileştirilip ortaya konmak istenen " yeni Galatasaray'ın " bir evladıdır hamza ,,
geldiği günden beridir ağzından çıkan her kelime bu takımdan kovulması için yeterlidir ,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt