Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyor taraftarın Umut'u istemediğini o yüzden sırf ego tatmini için dün ve Real maçlarında 90 dk oynattı.. Ben ne dersem o olur diyor..

Adamdaki sorun şu : Bir kere aşağılık kompleksi var.Yıldız oyuncudan korkuyor "yeter" mantalitesine sahip.Takımda illa benim imzam olsun farkedileyim diyor.Bu yüzden inatlaşıyor.

Bu tür bir zihniyet büyük takımlarda başarılı olamaz.3 kupalı olayı da gerçeklik teşkil etmiyor.Geçen sene Hamza takıma AĞABEYLİK yaptı, bu sene TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜNÜ göreceğiz.

Hamza Hamzaoğlu'nu futbol bilgisinin yetersizliği ve vizyonist olamaması dolayısıyla gram sevmem. Kaldı ki çokda eleştriririm ama başkan Hamza'yı gayet güzel bir şekilde taraftarın önüne atıyor. Transfer yapacakmısınız sorusuna Galatasaray FFP dolayısıyla transfer yapamıyor bu nedenle transferi kapattık demesinin üzerinden daha 1 saat geçmeden başka bir transfer sorusuna biz hoca istediği takdirde transfer yapacağız demesi güzel bir örnek buna.

Ayrıca İbra transferinde başkan, İbra, hocanın bize verdiği listede yok. Dolayısıyla almıyoruz demeside ayrı bir komedi. Sanki listede olsa alacak İbra'yı. Burda da görüldüğü gibi çok güzel yiyorlar hocayı. Her ikiside yetersiz bu klüp için. Bir an önce kovulmalılardır.

Hamza Hamzaoğlu: Ben yerli oyuncuyu kadroma katmakta çekinmiyorum. Hatta hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum.

bütün günüm rezalet geçti çok da yoruldum..bazen hakkaten daraldığım oldu ve dünkü maç geldi aklıma.Sanırım beynime kan sıçraması ile tamamlayabildim bugünü..

Allah seni bildiğin gibi yapsın bu kadar ah aldın ibretlik olur umarım sonun.

Lanet gitsin soyuna, seni cekip cikaran ebenin ta

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Abartma Serhat kardes birisinin sana ayni sekilde konusmasini istermisin?
Hamza berbat bir Teknik direktör burada GSC olarak hemen hemen hemfikiriz bu adamdan bir Cacik olmayacagini.
Ancak kritize etmeninde bir adabi var, bu yaptigin yakismiyor Aga.

Abartma Serhat kardes birisinin sana ayni sekilde konusmasini istermisin?
Hamza berbat bir Teknik direktör burada GSC olarak hemen hemen hemfikiriz bu adamdan bir Cacik olmayacagini.
Ancak kritize etmeninde bir adabi var, bu yaptigin yakismiyor Aga.
Kusura bakma bilader. Kimsenin haddine degil Galatasarayi oyuncak etmek makara konusu yapmak. Yapamiyorsan cekip gideceksin bu takima senin zarar verme hakkin yok. Bu dunyada Galatasaray benim ailen ile en onde gelen etkendir, kimseye alay konusu ettirmem, ettireninde yedi ceddini...desinki ben beceremiyorum yada yapamiyorum. Yada desinki transfere ihtiyacim var yonetim yapmiyor onun icin boyle devam edicem ozaman eyvallah. Ama sen gelip taraftar ile dalga gecer gibi umutu sag kanat oynatip ve sabriye sola atarsan adamin yedi ceddini hoplatirlar. Bu adam yilda 2 milyon dolar aliyor adam gibi isini yapacak, yapamiyorsa yol alacak. Yol almiyorsa her turlu lafi ederim onada yonetimede! Onlar yarin gidecek ben omur boyu bu takimin arkasinda olacagim.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

CNM9LaLVAAA5eoF.jpg:large

Drogba geldiği zaman yedek kaldığında bile sorun yarattı burak yılmaz.Ona bir şekilde yer açmak için çift forvet oynatıldı,kanat oynatıldı ama hep oynatıldı.Hani deniyor ya umut değil de yabancı kaliteli bir forvet oynasa yerine kimse sesini çıkarmaz diye.Taraftar normalde sesini çıkarmaz da medyadaki yerli seviciler 2-3 haftada bu adamı yeniden kadroya sokar.Yani bu adam gitmedikçe ya her zaman oynayacak ve hiçbir zaman doğru düzgün top oynayamayacğız ya da yedek kaldığında hep sorun olacak.Gitmesi için saha içi elli tane neden var da sadece bu bile gitmei için yeterli.

Bu nedenle hamzanın burakı yedek bırakmazı doğru karar.Yerine yabancı forvet alınsa bile sorun devam eder.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt