Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'den teklif gelirse sıcak bakarım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'den teklif gelirse sıcak bakarım"

Hayatımda gördüğüm en saçma ve yalan haber.

Daha yeni röportaj verdi dinlenmek istiyorum ama Galatasaray benim camiam zor durumda olduğu her an koşarım dedi.

Hamzayı sevmemde herifi karalamaya yönelik bir haber.

Hamza hocama haksızlık edildiğini düşünüyorum

hamza-hamzaoglu-gitmek-isteyene-dur-demem.jpg

Hafız sen severdin hocami diye animsiyorum.

Dostum ben Hamza'ya karşı dünya kupasında yorumcuyken Sneijder'e ettiği laflardan sonra soğukluk duydum,
3 kupa sonrası yaz döneminde kurmaya çalıştığı kadrodan sonra sevmeyi bıraktım.
Melo'nun ayrılışı sonrası o bölgeyi içimizden hallederiz dediği gün nefret etmeye başladım.
Yanlış hatırlıyosun.

profesyonel adamsın hocam... gidersin ama beni sakıt bırakırsın... antu forumdaki sneijder38 nickli üyeye çevirirsin beni...

Adsız.jpg

yine de sen bilirsin...

Hamza hocama haksızlık edildiğini düşünüyorum

hamza-hamzaoglu-gitmek-isteyene-dur-demem.jpg
Kazandirdiklari icin tesekkürler ama yaptigi aciklamalar ile saygisini kendi kaybetti
Oyuncu tercihleri, umut kosmayi birakana kadar oynar, bunlara sadece kiziyordum ama taraftara kafa tutmasi, kendini üc kupa kazandi diye kulübün üzerinde görmesi ve bursadayken bazi takimlarin avrupaya gidememe durumu var aciklamasi, asil bunlar saygisizliktir.

bizden uzak ebesine yakin olsun ama gün gelecek avrupaya gidememe durumu olan kulübün kapisinda dilenecek insallah

Son düzenleme:
Üst Alt