Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray'da bana algı operasyonu yapıldı!"


FutbolArena - Bursaspor ile yollarını ayıran Hamza Hamzaoğlu, eski kulübü Galatasaray hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Hamza Hamzaoğlu kendisine bir algı operasyonunu yapıldığını savundu.


Akşam Gazatesi'nde yer alan habere, Galatasaray hakkında konuşan Hamza Hamzaoğl'nun sözlerinden satır başları;
''BANA ALGI OPERASYONU YAPILDI''


“Şampiyon olduktan sonra bir süreç yaşadık. Herkesin beklentileri farklı oldu. Algı operasyonları yapıldı. Ben burada kimseyi suçlamıyorum önemli olan bizim ona müsaade edip etmemizdi. Yönetimimiz buna müsaade etti. Çünkü müsaade edebildiğiniz sürece size zarar verilebilir. Elde ettiğimiz başarıyı küçümsemeye çalıştılar, oyuncularımı küçümsemeye çalıştılar. Her şeyin yeni transferlerle düzelebileceğini düşünerek elde edilen başarı hiç edildi. Galatasaray'dan daha 11. haftada ayrılmak zorunda kaldık.''


''İYİ BİR KADROMUZ VARDI''


“Bizim takviye yaparak aslında iyi bir kadromuz vardı. Seneyi tamamlamak nasip olmadı. Biz kadere inan kişiler olarak ilk geldiğimiz gün teşekkür etmiştik, giderken de teşekkür ettik.''


''PARAYI ÖN PLANDA TUTAN BİR İNSAN DEĞİLİM''


“Herkesin yapısı farklıdır. Ben parayı çok önde tutan bir adam değilim. İşin içinde olan bir unsur, yok sayamayız. Bunun peşinde olanlara saygı duyuyorum. Ama benimle çalışmak istemeyen bir takıma para yüzünden tartışıp, çeşitli oyunlarla kulübün buna alet olmasını istemem. Böyle rahat ediyorum. Belki bu tazminatı alacak yapıda biri olsaydım belki göndermek bu kadar kolay olmazdı ama ben bu tarz bir adam değilim.''


''GALATASARAY'IN İŞİ ZOR''


“Sezon sonunda Beşiktaş ve Başakşehir'den biri ipi göğüsleyecek ama 10 tane maç var, çok belli olmaz. Galatasaray ve Fenerbahçe geride kaldığı için şanslarını azalttılar. Başakşehir 24 maçta bu yarışa devam ettiği için bundan sonra da buna devam edebilir. Bu potansiyel mevcut. Tabi rakipler Beşiktaş'a hazırlandığı konsantrasyonu bazen Başakşehir'e göstermeyebiliyor.”


''BEŞİKTAŞ BİZİM YAŞADIĞIMIZ SORUNLARI YAŞAMADI''


“Beşiktaş'ı ve Başakşehir'i takdir etmemiz lazım. Beşiktaş geçen senenin şampiyonu olarak daha önceki yıllardan bu yana süre gelen doğru işleri yapmaya devam etti. Bizim şampiyonluk sonrasında yaşadığımız problemi yapmadılar. Şenol Hoca ve Abdullah Avcı, ikisi de çok başarılı teknik adamlar. İkisini de çok seviyorum, başarılar diliyorum.”
“Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'ni kazanmaması için bir sebep yok. Kadro olarak, oyuncu kalitesi olarak çok geniş kadroya sahipler. Maç maç düşünmek lazım. Artık daha tecrübeliler. Taraftarları, yöneticileri, teknik heyetleri derken bu başarıyı devamlı hale getirebilirler.”


''KONYASPOR İLE TEMASIM OLMADI''


“Konyaspor'la hiçbir temasımız olmadı. Kimse beni aramadı, düşünüldüğü gibi bir anlaşma da bulunmuyor. Zaten şu andan son derece başarılı bir hocaları bulunuyor. Başarılar diliyorum.”
“Bizim dönemimizde Abdurrahim Albayrak figürü çok önemlidir. Herkesin farklı sorumlulukları vardı. Oyuncular ve Florya tarafında Abdurrahim Abi çok hakimdi. Şimdi bile onun gibi ismin yokluğu hissediliyor.''


''ŞAMPİYONLAR LİGİNİ KAZANMAK HAYALİM''


“Ben yapamadığım şeyleri düşünüyorum. Hep Şampiyonlar Ligi'ni kazanma hayalini kurdum. İnşallah ileride bunu başaracağız diye düşünüyorum. Bunun için ayrıca çok çalışmamız gerektiğini de biliyorum.''


''RUSYA'YA GİDERİZ''


“Fatih Terim Milli Takım için büyük emek harcıyor. Yeni oyuncular kazandırmak, hedefe giderken Dünya Kupası'na katılımı çok önemsiyoruz. Destekçisiyim. Dünya Kupası'na katılacağımıza inancım tam.”


''3 KUPAYI TEK BAŞIMA ALMADIM''


“Bana 3 kupayı kazanmayı Allah nasip etti. Bu konuda tabii ki tek başıma başarmadım. Emek veren futbolcularımız, gece gündüz çalışan yöneticiler, Başkanımız Duygun Yarsuvat, bizleri her alanda rahatlattı. Ufak tefek önümüze gelebilecek sıkıntıyı yaşamadan bertaraf etti, tepeden iyi yönetti. Şampiyon olduğumuz sene önce dağılmış takımı bir araya getirdik. Oyuncularımın buna tepki vermesi önemliydi. Selçuk, Burak, Melo, Muslera, Sneijder ve Chedjou gibi isimlerin önderliğinde önce birlikteliği yakaladık. Puan olarak kötü durumda değildi, biz düzeltmeler yaptık, oyuncular da buna inanınca başarı geldi.''


''O TELEFONU ASLA UNUTAMAM''


“Babamın öldüğü gün Galatasaray'dan teklif alıp teknik direktörü olmam takdiri ilahiydi. Cenaze günü Abdurrahim Ağabey aradı, ‘Seni takıma düşünüyoruz, ne dersin?' dedi. ‘Babamı kaybettim' deyince şoke oldu. 5 dakika sonra tekrar aradı. ‘Zamanımız dar, karar vermemiz lazım' dedi. ‘Benim için izin alırsanız olur' dedim. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Fatih Terim ile görüşüldü, sonra G.Saray'ın hocası oldum. Onlara teşekkür ederim. Kabul etmeselerdi G.Saray'da o güzel günleri yaşamayacaktım. Başarılı bir dönem geçirdik.”


''IGOR TUDOR'U TAKTİR EDİYORUM''


“Igor Tudor'u yeni başlamasına rağmen takdir ediyorum. Karabükspor'da başarılı bir dönem geçirdi. G.Saray daha iyiye gidecektir. Oyuncularıma başarılar diliyorum. Aslında konuşsam çok şey söylerim ama susmak istiyorum.”


FATİH TERİM: Hayatımda örnek aldığım, çok sevdiğim hem aile hayatı hem çalışkanlığı ile Türk futboluna kazandırdıklarıyla fark yaratan hocam.


FELDKAMP: İlk geldiğinde farkını bize hissettiren, mücadele gücü aşılayan kurnaz, kurt hoca.


HAGİ: Büyük futbolcu. G.Saray'da oynayan oynatan seyri keyif veren önemli bir oyuncu.


WESLEY SNEİJDER: Bizim hiçbir sorunumuz olmamıştır. Çok da beğenirim. Sneijder, iyi bir profesyonel, çalışkan, önemli bir yıldız.


MUSTAFA DENİZLİ: Galatasaray'da ilk hocam çok saygıdeğer bir adam, başarılar diliyorum.


PİONTEK: Sistem oturtmaya çalıştı.


AKHİSAR: Benim hayatımda çok önemli yeri var. Küçük şeyle mutluluk gibi. Güzel, temiz, düşünceli insanlarla elde edilen başarı. Her şey yapılabilir. Bunun ispatıdır Akhisar. Benim için ayrı yeri olan büyüttüğüm bir çocuğum gibi.


GALATASARAY: Takımım, benim her şeyim. İlkleri başaran takım olarak hep çıta yüksek tutulmalı.
 
NMJbx.jpg
Harz.
 
''Hep Şampiyonlar Ligi'ni kazanma hayalini kurdum. İnşallah ileride bunu başaracağız diye düşünüyorum.''
Bir hayal etsenize
:asd22:
 
Bu ülkede zaten herkes magdur. Hic kimse yaptigi hatalarin arkasinda durmaz.

Illa baskalari suclu olur. Ulan sen kendin o algiyi yarattin zaten gerizekali.
 
Hamza dursunu savunursan bir gün sanada tekme koyacağını düşünecektin.
Agızın ishal olmuş 2 günde bir Gs hakkında medyada konuşuyorsun boş boş
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt